Product
Thumb
Sāpes un Saaukstēšanās

Trigan D, 20 tabletes

Eur 3,13 20 tabletes
daudzums
Trigan D, 20 tabletes Trigan D tabletes ir kombinēts pretsāpju un pretspazmu līdzeklis, kas satur aktīvās vielas dicikloverīna hidrohlorīdu un paracetamolu. Lieto simptomātiskai sāpju, kuras izsauc gludās muskulatūras spazmas, mazināšanai: zarnu kolikas, nieru kolikas, žultsceļu kolikas, dismenoreja (sāpes mēnešreižu laikā), kairinātu zarnu sindroms. Ja nejūtat uzlabojumu vai jūtaties sliktāk, Jums ...
Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR LATVIJAS PASTA PAKOMĀTU. Brīdinām, piegādes pakomātu noslodzes dēļ kavējas!

Saņem pirmdien, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI NĀKAMAJĀ DARBA DIENĀ

Saņem otrdien, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

Pirms zāļu lietošanas izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

par produktu

par produktu
Trigan D, 20 tabletes Trigan D tabletes ir kombinēts pretsāpju un pretspazmu līdzeklis, kas satur aktīvās vielas dicikloverīna hidrohlorīdu un paracetamolu. Lieto simptomātiskai sāpju, kuras izsauc gludās muskulatūras spazmas, mazināšanai: zarnu kolikas, nieru kolikas, žultsceļu kolikas, dismenoreja (sāpes mēnešreižu laikā), kairinātu zarnu sindroms. Ja nejūtat uzlabojumu vai jūtaties sliktāk, Jums jākonsultējas ar ārstu.
sastāvs
Aktīvās vielas: Dicikloverīna hidrohlorīds (Dicycloverini hydrochloridum) un paracetamols (Paracetamolum). Katra tablete satur 20 mg dicikloverīna hidrohlorīda (Dicycloverini hydrochloridum) un 500 mg paracetamola (Paracetamolum). 
lietošana
Pieaugušajiem pa 1 tabletei 3 reizes dienā.Bērniem un pusaudžiem (no 12 līdz 18 gadu vecumam): pa 1 tabletei 3 reizes dienā.Bērniem no 6 līdz 12 gadu vecumam zāles drīkst lietot tikai pēc ārsta ieteikuma.Ja pacients kādas slimības dēļ nevar preparātu lietot iekšķīgi, to aizvieto ar injekcijām. 
ražotājs

SIA Unifarma, Latvija

Skatīt reģistros