Product
Thumb
Sāpes un Saaukstēšanās

Voltaren Emulgel gels 23.2 mg/g, 50 g

Eur 9,47 50 g
daudzums
Voltaren Emulgel 23,2 mg/g gels, 50 g Voltaren Emulgel aktīvā viela ir diklofenaks, kas pieder nesteroīdo pretiekaisuma līdzekļu (NPL) grupai. Tas ir īpaši izstrādāts, lai to varētu ieziest ādā, un tas labi iesūcas ādā. Aktīvā viela iekļūst dziļi iekaisušajos audos. Voltaren Emulgel 23,2 mg/g lieto sāpju, iekaisumu un pietūkumu mazināšanai ...
Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR LATVIJAS PASTA PAKOMĀTU. Brīdinām, piegādes pakomātu noslodzes dēļ kavējas!

Saņem rīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI RĪTDIEN

Saņem parīt, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

Pirms zāļu lietošanas izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

par produktu

par produktu
Voltaren Emulgel 23,2 mg/g gels, 50 g Voltaren Emulgel aktīvā viela ir diklofenaks, kas pieder nesteroīdo pretiekaisuma līdzekļu (NPL) grupai. Tas ir īpaši izstrādāts, lai to varētu ieziest ādā, un tas labi iesūcas ādā. Aktīvā viela iekļūst dziļi iekaisušajos audos. Voltaren Emulgel 23,2 mg/g lieto sāpju, iekaisumu un pietūkumu mazināšanai gadījumos, kas saistīti ar locītavu un muskuļu sāpēm. Voltaren Emulgel 23,2 mg/g var lietot šādu slimību ārstēšanai: Pieaugušajiem un pusaudžiem no 14 gadu vecuma: mīksto audu ievainojumi: cīpslu, muskuļu un locītavu saišu traumas, piem. , sastiepumi, izmežģījumi un sasitumi, muguras sāpes (sporta traumas); tendinīts (cīpslu iekaisums) (piem. , tenisista elkonis) bursīts (gļotsomiņas iekaisums) pleca-rokas sindroms periartrīts. Tikai pieaugušajiem (no 18 gadu vecuma un vecākiem): viegli izteikts artrīts ceļgalos vai pirkstos deģeneratīvas locītavu slimības, piem. , mugurkaula un perifēro locītavu osteoartrīta lokālai ārstēšanai.
sastāvs
Aktīvās vielas: Aktīvā viela ir diklofenaka dietilamīns (Diclofenacum diethylaminum). Vienā gela gramā ir 23,2 mg diklofenaka dietilamīna. 
lietošana
Pieaugušie un bērni no 14 gadu vecumaUzklāt Voltaren Emulgel 23,2 mg/g sāpīgajai vietai 2 reizes dienā (ieteicams no rīta un vakarā), kas nodrošina līdz pat 12 stundām ilgu sāpju mazināšanu. 
ražotājs

Novartis Consumer Health GmbH, Vācija

Skatīt reģistros