EllaOne 30mg, 1 tablete
EllaOne 30mg, 1 tablete
EllaOne 30mg, 1 tablete
Attēlam ir ilustratīva nozīme

EllaOne 30mg, 1 tablete

20,01€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

EllaOne ir avārijas kontracepcijas līdzeklis, kas sievietei jāizdzer 120 stundu (piecu dienu) laikā pēc neaizsargāta dzimumakta vai izmantotās kontracepcijas metodes neveiksmes (piemēram, ja plīst prezervatīvs dzimumakta laikā). EllaOne aktīvā viela ulipristāla acetāts darbojas kā progesterona receptora modulators. Tas nozīmē, ka aktīvā viela piesaistās receptoriem, pie kuriem ierasti piesaistās progesterons, tādējādi ...

Vairāk par produktu

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

EllaOne ir avārijas kontracepcijas līdzeklis, kas sievietei jāizdzer 120 stundu (piecu dienu) laikā pēc neaizsargāta dzimumakta vai izmantotās kontracepcijas metodes neveiksmes (piemēram, ja plīst prezervatīvs dzimumakta laikā). EllaOne aktīvā viela ulipristāla acetāts darbojas kā progesterona receptora modulators. Tas nozīmē, ka aktīvā viela piesaistās receptoriem, pie kuriem ierasti piesaistās progesterons, tādējādi novēršot tā turpmāko darbību. Iedarbojoties uz progesterona receptoriem, ellaOne novērš grūtniecības iestāšanos, galvenokārt novēršot vai kavējot ovulācijas procesu. Ja ovulācija jau ir notikusi, ellaOne vairs nav efektīvas.

sastāvs

Aktīvās vielas: Katra tablete satur 30 mg ulipristāla acetāta ( ulipristal acetate). ;

lietošana
Cik vien ātri iespējams, bet ne vēlāk kā 120 stundas pēc neaizsargāta dzimumakta vai izmantotās kontracepcijas metodes neveiksmes iekšķīgi jālieto viena ellaOne tablete. Ja sievietei ir izraisīta vemšana trīs stundu laikā pēc tabletes lietošanas, viņai jāizdzer vēl viena tablete. EllaOne var lietot jebkurā brīdī menstruālā cikla laikā. Ja sievietei menstruācija ir novēlota vai grūtniecības simptomu rašanās gadījumā, pirms ellaOne lietošanas, ir jāpārliecinās, ka nav iestājusies grūtniecība. 

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 1522 reizes