Posterisan supozitoriji, 10 gab.
Posterisan supozitoriji, 10 gab.
Attēlam ir ilustratīva nozīme
Sirds un Asinsrite

Posterisan supozitoriji, 10 gab.

Eur 8,56 10 gab.
daudzums
Posterisan supozitoriji, 10 gab. Posterisan lieto, ja ir: hemoroidāla slimībaniezededzināšanaekzēmaplaisas un fisūras anālajā apvidū.
Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR SMARTPOST ITELLA PAKU TERMINĀLI VAI PAKU PUNKTU. Brīdinām, piegādes kavējas!

Saņem rīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI RĪTDIEN

Saņem parīt, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

Pirms zāļu lietošanas izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

par produktu

par produktu
Posterisan supozitoriji, 10 gab. Posterisan lieto, ja ir: hemoroidāla slimība nieze dedzināšana ekzēma plaisas un fisūras anālajā apvidū.
sastāvs
Aktīvās vielas: Aktīvā(s) viela(s) ir 387,1 mg bakteriālas kultūras ūdens suspensija, kas satur 660 miljonus inaktivētu Escherichia coli baktēriju (korpuskulāras sastāvdaļas un vielmaiņas produkti) un kā konservantu satur 6,6 mg sašķidrinātu fenolu (atbilst 6,0 mg tīrā fenola).   
lietošana
Vienmēr lietojiet Posterisan tieši tā, kā ārsts Jums stāstījis. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam. Ieteicamā deva ir: pa vienam supozitorijam ievada taisnajā zarnā no rīta un vakarā, vēlams pēc defekācijas. Stipru sāpju gadījumā var lietot biežāk. Recidīva novēršanas gadījumā ārstēšanu ar Posterisan supozitorijiem turpina ilgāku laiku, pat pēc iekaisuma un tādu simptomu kā nieze, kņudēšana un dedzināšana izzušanas. 
ražotājs

Dr. Kade Pharmazeutische Fabrik GmbH, Vācija

Skatīt reģistros