Posterisan ziede, 25 g
Posterisan ziede, 25 g
Attēlam ir ilustratīva nozīme
Sirds un Asinsrite

Posterisan ziede, 25 g

Eur 8,28 25 g
daudzums
Posterisan ziede, 25 g. Posterisan ziedi lieto, ja ir: hemoroidāla slimībaniezededzināšanaekzēmaplaisas un fisūras anālajā apvidū.
Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR SMARTPOST ITELLA PAKU TERMINĀLI VAI PAKU PUNKTU. Brīdinām, piegādes kavējas!

Saņem pirmdien, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI NĀKAMAJĀ DARBA DIENĀ

Saņem otrdien, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

Pirms zāļu lietošanas izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

par produktu

par produktu
Posterisan ziede, 25 g. Posterisan ziedi lieto, ja ir: hemoroidāla slimība nieze dedzināšana ekzēma plaisas un fisūras anālajā apvidū.
sastāvs
Aktīvās vielas: 166,7mg bakteriālas kultūras ūdens suspensijas, kas satur 330 miljonus inaktivētu Escherichia coli baktēriju (korpuskulāras sastāvdaļas un vielmaiņas produki) un kā konservantu satur 3,3 mg sašķidrinātu fenolu (atbilst 3,0 mg  tīrā fenola). 
lietošana
Vienmēr lietojiet Posterisan tieši tā, kā ārsts Jums stāstījis. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam.Ieteicamā deva ir divreiz dienā (no rīta un vakarā), vēlams, pēcdefekācijas. Ziedi uzmanīgi uzziež un ierīvē ar pirkstu uz slimās ādas vai gļotādas. Lietojot ziedi pie hemoroidāliem mezgliem, kuri atrodas dziļi anālajā kanalā, izmantojiet aplikātoru ar sānu atverēm ziedei, kas atrodās iesaiņojuma komplektā. Recidīva novēršanas gadījumā ārstēšanu ar Posierisan ziedi turpina ilgu laiku, pat pēc iekaisuma un tādu simptomu kā nieze, kņudēšana un dedzināšana izzušanas. 
ražotājs

Dr. Kade Pharmazeutische Fabrik GmbH, Vācija

Skatīt reģistros