Zeļeņina pilieni iekšķīgai lietošanai, 25 ml šķīdums
Zeļeņina pilieni iekšķīgai lietošanai, 25 ml šķīdums
Zeļeņina pilieni iekšķīgai lietošanai, 25 ml šķīdums
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Zeļeņina pilieni iekšķīgai lietošanai, 25 ml šķīdums

3,66€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Zeļeņina pilieni ir augu izcelsmes zāles, ko lieto neirocirkulatoras distonijas ar funkcionāliem sirds darbības traucējumiem (ar noslieci uz palēninātu sirds darbību) gadījumos. ZEĻEŅINA PILIENI RFF satur 3 augu kombināciju un racēmisko mentolu ar atšķirīgu farmakoģiskās darbības spektru, lai dažādu cēloņu radītu funkcionālu sirdsdarbības traucējumu gadījumā panāktu labu ārstniecisko efektu. Zeļeņina ...
Vairāk par produktu

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Zeļeņina pilieni ir augu izcelsmes zāles, ko lieto neirocirkulatoras distonijas ar funkcionāliem sirds darbības traucējumiem (ar noslieci uz palēninātu sirds darbību) gadījumos. ZEĻEŅINA PILIENI RFF satur 3 augu kombināciju un racēmisko mentolu ar atšķirīgu farmakoģiskās darbības spektru, lai dažādu cēloņu radītu funkcionālu sirdsdarbības traucējumu gadījumā panāktu labu ārstniecisko efektu. Zeļeņina pilienu sastāvā esošā Baldriāna tinktūra mazina nervu spriedzi, Maijpuķītes tinktūrai piemīt sirdsdarbību uzlabojošs efekts, Vilkogas tinktūra un mentols mazina gludās muskulatūras spazmas gan asinsvados, gan gremošanas traktā.  
sastāvs
Aktīvās vielas: 1 ml šķīduma satur 0,2 ml Vilkogas tinktūras, 0,4 ml Maijpuķītes tinktūras, 0,4 ml Baldriāna tinktūras un 8 mg mentola racēmiskā. 
lietošana
Zāles lieto iekšķīgi. Nav ieteicami lietošanai bērniem līdz 12 gadu vecumam, jo nav pietiekamas informācijas par lietošanas drošību.Pieaugušajiem ieteicamā reizes deva ir 20-25 pilieni.Pusaudžiem pēc 12 gadu vecuma, gados vecākiem cilvēkiem un nieru slimniekiem reizes devu vēlams samazināt par 2-5 pilieniem.Maksimālā dienas deva: 3 reizes devas.Ja simptomi saglabājas vai pastiprinās pēc 2 nedēļas ilgas zāļu lietošanas, ir ieteicams vērsties pie ārsta. 
ražotājs

AS Rīgas farmaceitiskā fabrika, Latvija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 139 reizes