Product
Thumb
Vitamīni un minerālvielas

Femiglandin Gla+E, 168 kapsulas

Eur 25,09 168 kapsulas
daudzums
Auksti spiestas naktssveces eļļas un E vitamīna kapsulas sausai un jutīgai ādai. Femiglandin GLA+E - kapsulas satur lielu daudzumu polinepiesātināto taukskābju-Omega-6 un dabīgu E vitamīnu, kuri ir nepieciešami organismam. Femiglandin Gla+E naktssveces eļļa ir auksti spiesta eļļa, kas sastāv tikai no pirmā spieduma eļļas, un tās temperatūra nepārsniedz +50°C izgatavošanas ...
Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR LATVIJAS PASTA PAKOMĀTU. Brīdinām, piegādes pakomātu noslodzes dēļ kavējas!

Saņem rīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI RĪTDIEN

Saņem parīt, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

par produktu

par produktu
Auksti spiestas naktssveces eļļas un E vitamīna kapsulas sausai un jutīgai ādai. Femiglandin GLA+E - kapsulas satur lielu daudzumu polinepiesātināto taukskābju-Omega-6 un dabīgu E vitamīnu, kuri ir nepieciešami organismam. Femiglandin Gla+E naktssveces eļļa ir auksti spiesta eļļa, kas sastāv tikai no pirmā spieduma eļļas, un tās temperatūra nepārsniedz +50°C izgatavošanas laikā. E vitamīns veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu. Kapsulas apvalks ir izgatavots no kukurūzas cietes un karagināna, kas ir iegūts no jūras aļģēm un tādējādi ir pilnīgi augu bāzes. Produkts piemērots arī veģetāriešiem.
sastāvs
Naktssveces sēklu eļļa, E vitamīns, Hidroksipropilciete (E 1440), Glicerīns (E 422), Karagināns (E 407), Dinātrija fosfāts (E 339). 
lietošana
2 kapsulas 2 reizes dienā. 
ražotājs

Hankintatukku Oy, Somija

Skatīt reģistros