-15%
Floradix Magnesium (Magnijs) šķidrā veidā, 250 ml
Floradix Magnesium (Magnijs) šķidrā veidā, 250 ml
Floradix Magnesium (Magnijs) šķidrā veidā, 250 ml
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Floradix Magnesium (Magnijs) šķidrā veidā, 250 ml

11,48€ 9,76€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Floradix Magnesium (Magnijs) šķidrā veidā, 250 ml. Satur augu ekstraktus un augļu sulu koncentrātus. Magnijs veicina normālu nervu sistēmas un muskuļu darbību. Floradix Magnesium ir ērti lietojams un veicina magnija uzņemšanu organismā, jo gremošanas sistēma magniju no šķidruma uzņem daudz vieglāk un ātrāk, salīdzinot ar tabletēm. FLORADIX Magnesium satur atlasītus ...
Vairāk par produktu

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Par produktu

Floradix Magnesium (Magnijs) šķidrā veidā, 250 ml. Satur augu ekstraktus un augļu sulu koncentrātus. Magnijs veicina normālu nervu sistēmas un muskuļu darbību. Floradix Magnesium ir ērti lietojams un veicina magnija uzņemšanu organismā, jo gremošanas sistēma magniju no šķidruma uzņem daudz vieglāk un ātrāk, salīdzinot ar tabletēm. FLORADIX Magnesium satur atlasītus augus un vairākus augļu sulu koncentrātus ar patīkamu garšu. Floradix Magnesium ir īpaši noderīgs sportistiem, grūtniecēm, sievietēm, bērniem un visiem cilvēkiem lielas fiziskas slodzes laikā. Magnijs ir nozīmīgs elements, kas veicina normālu muskuļu darbību un veicina normālas psiholoģiskās funkcijas. Magnijs palīdz samazināt nogurumu un nespēku, nodrošināt normālu enerģijas ieguves vielmaiņu. Magnijs veicina normālu kaulu un zobu veselību. Magnijs nepieciešams šūnu dalīšanās procesiem un veicina normālu olbaltumvielu sintēzi.
sastāvs
Augļu sulu koncentrātu maisījums (37%) 8,6 g, kas sastāv no: ūdens, ananāsiem, bumbieriem, mango, aprikozēm, vīnogām, ceratonijas ekstrakta, āboliem, citrona; Augu ūdens ekstrakts (34 %) 8 g, kas sastāv no: kumelīšu ziediem, fenheļa augļiem, rūgtā apelsīna mizas, burkānu saknēm, spinātu lapām; magnija glikonāts; medus; magnija citrāts; dabīgs aromatizētājs. 
lietošana
Pa vienai pilnai mērglāzītei (20 ml) vienu reizi dienā pirms maltītes. 
ražotājs

SALUS-HAUS, Vācijawww.salus-haus.com

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 125 reizes