Product
Thumb
Vitamīni un minerālvielas

Fluorī bērniem ar apelsīnu 220 mg, 250 tabletes

Eur 7,73 250 tabletes
daudzums
Fluorī bērniem ar apelsīnu 220 mg, 250 tabletes. Dabīgs fluorīds bērniem. Ražots stingrā kontrolē, nodrošinot augstu kvalitāti. Ar saldinātāju un apelsīna garšu. Fluorī pulveris iegūts no Latvijas vistu olu čaumalām un tās saturošās plēvītes. Fluorīds ļoti aktīvi darbojas savienojumā ar kalciju un citiem mikroelementiem siekalās, zobu aplikumā un zobu audos ...
Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR LATVIJAS PASTA PAKOMĀTU. Brīdinām, piegādes pakomātu noslodzes dēļ kavējas!

Saņem rīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI RĪTDIEN

Saņem parīt, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

par produktu

par produktu
Fluorī bērniem ar apelsīnu 220 mg, 250 tabletes. Dabīgs fluorīds bērniem. Ražots stingrā kontrolē, nodrošinot augstu kvalitāti. Ar saldinātāju un apelsīna garšu. Fluorī pulveris iegūts no Latvijas vistu olu čaumalām un tās saturošās plēvītes. Fluorīds ļoti aktīvi darbojas savienojumā ar kalciju un citiem mikroelementiem siekalās, zobu aplikumā un zobu audos. Fluorīdu lieto kariesa profilaksei. Tas darbojas trijos veidos: iekļaujas zobu kristāliskajā minerālvielu struktūrā; nostiprina emalju pret skābju iedarbību un spēj apturēt kariesa attīstību agrīnajās tā stadijās; iedarbojas uz kariesu izraisošām baktērijām un kavē to vielmaiņu.
sastāvs
Fluorī pulveris (iegūts no vistu olu čaumalām un tās saturošās čaumalas plēvītes), kukurūzas ciete, stabilizētājs (polivinilpirolidons), saldinātājs (aspartāms), pretsalipes viela (magnija stearāts), apelsīnu aromatizētājs. Satur fenilalanīna avotu.
lietošana
Bērniem no 1- 4.g.v. – pa 1 tabletei dienā, no 4 g.v.- pa 2 tabletēm vienu reizi dienā. Bērni, vecāki par 10 gadiem - pa 3 tabletēm vienu reizi dienā. Lietot pēc zobu tīrīšanas, ļaujot tabletei izšķīst mutē.                                                                                                                                                           
ražotājs

Sia Bionorm, Latvija

Skatīt reģistros