Product
Thumb
Attēlam ir ilustratīva nozīme
Vitamīni un minerālvielas

Gerimax Extreme Energy, 10 tabletes

Eur 7,68 10 tabletes
daudzums
Gerimax Extreme Energy, 10 tabletes. Iedarbība pēc 30 minūtēm. Ātras darbības: Guarana, Zeltsakne, Žeņšeņs Enerģija ķermenim un prātam Pierādīta efektivitāte. GERIMAX EXTREME ENERGY apvienoti labākie un efektīvākie enerģijas avoti no dabas. Palīdz saglabāt fiziskās un garīgās spējas, dod enerģiju ķermenim un prātam. Dabas dots risinājums ikdienas enerģijai. Žeņšeņs palīdz uzturēt ...
Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR LATVIJAS PASTA PAKOMĀTU. Brīdinām, piegādes pakomātu noslodzes dēļ kavējas!

Saņem rīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI RĪTDIEN

Saņem parīt, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

par produktu

par produktu
Gerimax Extreme Energy, 10 tabletes. Iedarbība pēc 30 minūtēm. Ātras darbības: Guarana, Zeltsakne, Žeņšeņs Enerģija ķermenim un prātam Pierādīta efektivitāte. GERIMAX EXTREME ENERGY apvienoti labākie un efektīvākie enerģijas avoti no dabas. Palīdz saglabāt fiziskās un garīgās spējas, dod enerģiju ķermenim un prātam. Dabas dots risinājums ikdienas enerģijai. Žeņšeņs palīdz uzturēt fiziskās un garīgās darba spējas pie noguruma, veicina modrību, palīdz saglabāt atmiņu. Zeltsakne, jeb rožainā rodiola veicina normālu asins cirkulāciju, kas ir saistīta ar smadzeņu darbību, veicina optimālu garīgo un izziņas aktivitāti. Guarana, jeb paulīnija palīdz uzturēt kognitīvās (izziņas) funkcijas, palīdz saglabāt atmiņu. GERIMAX EXTREME ENERGY iesaka lietot, kad nepieciešams saglabāt modrību: intensīvs darbs un mācības; gari braucieni (ar auto); gatavojoties eksāmenam; svarīgas sanāksmes vai pasākumi.
sastāvs
1 tablete satur:Paulīnijas, jeb guarana sēklu ekstrakts  (Paullinia cupana KUNTH ex H.B.K.), ar dabīgo kofeīnu 400 mg, Rožainās rodiolas, jeb zeltsaknes sakneņu ekstrakts (Rhodiola rosea L.) 120 mg, GGE® žeņšeņa saknes ekstrakts (Panax ginseng C.A.Meyer) 100 mg. 
lietošana
Pieaugušiem un jauniešiem no 18 gadiem 1 tablete dienā, uzdzerot glāzi ūdens. 
ražotājs

Orkla Care AS, Dānija

Skatīt reģistros