-30% jaunums
Imunital shots, 10 ml x 20 ampulas
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Imunital shots, 10 ml x 20 ampulas

25,28€ 17,70€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Jauns spēcīgs dabisku vielu komplekss imunitātes sistēmai flakona (šota) veidā. Uztura bagātinātājs Imunital® SHOTS piedāvā kombināciju ar vispārēji atzītiem vitamīniem un tradicionāli lietotām vielām imunitātes atbalstam. Vitamīns B6 (piridoksīns) veicina normālu imūnsistēmas darbību un palīdz samazināt nogurumu un nespēku. Vitamīns C (askorbīnskābe) veicina normālu imūnsistēmas darbību, gan intensīvas fiziskas slodzes ...

Vairāk par produktu

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Par produktu

Jauns spēcīgs dabisku vielu komplekss imunitātes sistēmai flakona (šota) veidā. Uztura bagātinātājs Imunital® SHOTS piedāvā kombināciju ar vispārēji atzītiem vitamīniem un tradicionāli lietotām vielām imunitātes atbalstam. Vitamīns B6 (piridoksīns) veicina normālu imūnsistēmas darbību un palīdz samazināt nogurumu un nespēku. Vitamīns C (askorbīnskābe) veicina normālu imūnsistēmas darbību, gan intensīvas fiziskas slodzes laikā, gan pēc tās. Labvēlīgu ietekmi panāk, katru dienu uzņemot 200 mg vitamīna C papildus ieteicamajai vitamīna C diennakts devai. Vitamīns C veicina normālu enerģijas ieguves vielmaiņu, veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu un palīdz samazināt nogurumu un nespēku. Lakas plakanpiepe (Ganoderma lucidum), kas pasaulē labāk pazīstamas kā reiši sēnes (Japānā) vai lingži sēnes (Ķīnā). Katru gadu pasaulē patērē tūkstošiem tonnu reiši sēņu. Šīs sēnes Ķīnā ir bijušas populāras jau kopš otrā gadsimta pirms mūsu ēras; seno laiku zinātnieki to lietošanu ieteica organisma rezistences stiprināšanai un spēkam. Mūsdienās zinātniskie pētījumi apliecina, ka reiši sēnes patiešām ir lietderīgas organismam, jo tās palīdz uzturēt normālu imūnsistēmas darbību un normālu asinsriti. Šitaki sēnes (Lentinula edodes), līdzīgi kā citas sēnes, tiek audzētas komerciālos nolūkos to labvēlīgo īpašību dēļ un tās izmanto kā uztura bagātinātājus. Liellopu pirmpiens ir piedeva, kas izgatavota no piena šķidruma, kas izdalās no govju tesmeņiem neilgi pēc atnešanās. Tas ir bagāts ar barības vielām, kas nepieciešamas jaundzimušā izdzīvošanai, un imunoglobulīniem, kas palīdz veidot pasīvo imunitāti. Bišu māšu peru pieniņš ir pienaini balts šķidrums ar specifisku smaržu un skābu garšu, kas izdalās no bišu mātes virsrīkles dziedzeriem, un barojoties ar lielu daudzumu bišu māšu peru pieniņa veidojas kūniņas un bišu karalienes.

sastāvs

Ūdens, agaves sīrups, bišu māšu peru pieniņš, fruktoze, L-askorbīnskābe (vitamīns C), reiši sēņu (Ganoderma lucidum) sausais ekstrakts (12:1)*, šitaki sēņu (Lentinula edodes) sausais ekstrakts (8:1)*, pirmpiena koncentrāts, konservanti – kālija sorbāts un nātrija benzoāts, piridoksīna hidrohlorīds (vitamīns B6), skābuma regulētājs - nātrija hidroksīds, krāsviela – karamele, aromatizētāji – karameles aromatizētājs un vaniļas aromatizētājs.

lietošana
Pusaudžiem no 12 gadu vecuma un pieaugušajiem ieteicams lietot 1 flakona saturu dienā dienas pirmajā pusē. Pirms lietošanas sakratīt.
ražotājs

UAB Valentis, Lietuva

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 49 reizes