-20%
Lysi children mencu aknu eļļa bērniem, 240 ml
Lysi children mencu aknu eļļa bērniem, 240 ml
Lysi children mencu aknu eļļa bērniem, 240 ml
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Lysi children mencu aknu eļļa bērniem, 240 ml

11,10€ 8,88€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

LYSI Bērnu mencu aknu eļļa, 240 mlOmega-3 (dokozaheksaēnskābe (DHS) un eikozānpentaēnskābe (EPS)) taukskābju un A1, D3, E vitamīnu avots. Imunitātei - D3 un A vitamīni veicina normālu imūnsistēmas darbību. Kauliem - D3 vitamīns palīdz uzturēt kaulu un zobu veselību. Redzei - DHS palīdz uzturēt normālu redziSmadzeņu darbībai - DHS palīdz ...
Vairāk par produktu

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Par produktu

LYSI Bērnu mencu aknu eļļa, 240 mlOmega-3 (dokozaheksaēnskābe (DHS) un eikozānpentaēnskābe (EPS)) taukskābju un A1, D3, E vitamīnu avots. Imunitātei - D3 un A vitamīni veicina normālu imūnsistēmas darbību. Kauliem - D3 vitamīns palīdz uzturēt kaulu un zobu veselību. Redzei - DHS palīdz uzturēt normālu redziSmadzeņu darbībai - DHS palīdz uzturēt normālu smadzeņu darbību1 Kā A vitamīna avots 10 ml un 5 ml devās. 2 Labvēlīgo ietekmi uz veselību panāk, katru dienu uzņemot 250 mg DHS.
sastāvs
Zivju eļļa no (mencu) aknu eļļas (70 %) un tunzivs eļļas (30%) (nepiesātināto omega-3 taukskābju avoti); D-α - tokoferilacetāts (E vitamīns); retinilpalmitāts (A vitamīns); holekalciferols (D3 vitamīns).
lietošana
Ieteicamā dienas deva: - bērniem no 7 mēnešiem līdz 1 gadam 2,5 ml (puse no tējkarotes) dienā**.- bērniem no 1 līdz 10 gadiem 5 ml (1 tējkarote) dienā.- bērniem vecumā no 11 gadiem un pieaugušajiem 10 ml (2 tējkarotes) dienā. ** Uzmanību! Barojot bērnu ar krūti un /vai mākslīgajiem piena maisījumiem zīdaiņiem, pirms LYSI zivju eļļa bērniem lietošanas, konsultēties ar ārstu, lai netiktu pārsniegtas uzturvielu dienas devas. Nelietot kopā ar citiem A, E vitamīnu un omega-3 taukskābju produktiem. Nepārsniegt ieteicamo dienas devu. Uzglabāt sausā vietā, temperatūrā līdz 25 °C. Sargāt no tiešiem saules stariem. Pēc pudeles atvēršanas uzglabāt to ledusskapī un izlietot 3 mēnešu laikā. Glabāt bērniem nepieejamā un neredzamā vietā. Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju.
ražotājs

Lysi HF, Īslandewww.lysi.lv

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 34 reizes