Product
Thumb
Vitamīni un minerālvielas

Olimp Labs Folskābe 400mkg, 30 tabletes

Eur 5,28 30 tabletes
daudzums
Olimp Labs Folskābe 400mkg, 30 tabletes Satur 400µg folskābes 1 tabletē, lai papildinātu sievietes ikdienas uzturu ar svarīgajiem folātiem, kas ir nepieciešami sievietēm reproduktīvā vecumā, plānojot grūtniecību, grūtniecības laikā un bērna zīdīšanas laikā. Pietiekošam folskābes daudzumam, plānojot grūtniecību un pirmajās grūtniecības nedēļās, ir svarīga nozīme, jo folskābe (folāti):veicina normālu asinsradi ...
Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR LATVIJAS PASTA PAKOMĀTU. Brīdinām, piegādes pakomātu noslodzes dēļ kavējas!

Saņem parīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI NĀKAMAJĀ DARBA DIENĀ

Saņem trešdien, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

par produktu

par produktu
Olimp Labs Folskābe 400mkg, 30 tabletes Satur 400µg folskābes 1 tabletē, lai papildinātu sievietes ikdienas uzturu ar svarīgajiem folātiem, kas ir nepieciešami sievietēm reproduktīvā vecumā, plānojot grūtniecību, grūtniecības laikā un bērna zīdīšanas laikā. Pietiekošam folskābes daudzumam, plānojot grūtniecību un pirmajās grūtniecības nedēļās, ir svarīga nozīme, jo folskābe (folāti): veicina normālu asinsradi un sekmē mātes audu veidošanos grūtniecības laikā palīdz nodrošināt šūnu dalīšanās procesu veicina normālas psiholoģiskās funkcijas un palīdz mazināt nogurumu un nespēku veicina normālu imūnsistēmas darbību Ieteicams, lai nodrošinātu ikdienas uztura papildināšanu ar folātiem (folskābi), ja tā netiek pietiekami uzņemta ar uzturu vai arī organismā ir palielināta nepieciešamība pēc tās.
sastāvs
Folskābe (pteroilmonoglutamīnskābe). Palīgvielas: Apjoma palielinātājs (mikrokristāliskā celuloze), kartupeļu ciete, laktoze, pretsalipes vielas (magnija stearāts, silīcija dioksīds). 
lietošana
1 tablete dienā, ja ārsts nav noteicis citādi, ēšanas laikā, lai nodrošinātu labāku uzsūkšanos organismā.  
ražotājs

Olimp Laboratories Sp.z.o.o., Polija

Skatīt reģistros