Olimp Labs Folskābe 400mkg, 30 tabletes | internetaptieka.lv
Olimp Labs Folskābe 400mkg, 30 tabletes | internetaptieka.lv
Olimp Labs Folskābe 400mkg, 30 tabletes | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Olimp Labs Folskābe 400mkg, 30 tabletes

5,73€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Olimp Labs Folskābe 400mkg, 30 tabletes Satur 400µg folskābes 1 tabletē, lai papildinātu sievietes ikdienas uzturu ar svarīgajiem folātiem, kas ir nepieciešami sievietēm reproduktīvā vecumā, plānojot grūtniecību, grūtniecības laikā un bērna zīdīšanas laikā. Pietiekošam folskābes daudzumam, plānojot grūtniecību un pirmajās grūtniecības nedēļās, ir svarīga nozīme, jo folskābe (folāti): veicina normālu ...
Vairāk par produktu

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Par produktu

Olimp Labs Folskābe 400mkg, 30 tabletes Satur 400µg folskābes 1 tabletē, lai papildinātu sievietes ikdienas uzturu ar svarīgajiem folātiem, kas ir nepieciešami sievietēm reproduktīvā vecumā, plānojot grūtniecību, grūtniecības laikā un bērna zīdīšanas laikā. Pietiekošam folskābes daudzumam, plānojot grūtniecību un pirmajās grūtniecības nedēļās, ir svarīga nozīme, jo folskābe (folāti): veicina normālu asinsradi un sekmē mātes audu veidošanos grūtniecības laikā palīdz nodrošināt šūnu dalīšanās procesu veicina normālas psiholoģiskās funkcijas un palīdz mazināt nogurumu un nespēku veicina normālu imūnsistēmas darbību Ieteicams, lai nodrošinātu ikdienas uztura papildināšanu ar folātiem (folskābi), ja tā netiek pietiekami uzņemta ar uzturu vai arī organismā ir palielināta nepieciešamība pēc tās.
sastāvs
Folskābe (pteroilmonoglutamīnskābe). Palīgvielas: Apjoma palielinātājs (mikrokristāliskā celuloze), kartupeļu ciete, laktoze, pretsalipes vielas (magnija stearāts, silīcija dioksīds). 
lietošana
1 tablete dienā, ja ārsts nav noteicis citādi, ēšanas laikā, lai nodrošinātu labāku uzsūkšanos organismā.  
ražotājs

Olimp Laboratories Sp.z.o.o., Polija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 225 reizes