Product
Thumb
Vitamīni un minerālvielas

Olimp Labs Gold-Vit A + E, Naktssveces eļļa + Biotīns, 30 kapsulas

Eur 12,31 30 kapsulas
daudzums
Olimp Labs Gold-Vit A + E, Naktssveces eļļa + Biotīns, 30 kapsulas Kombinēta inovatīva formula ādas un matu veselībai un hormonālā līdzsvara uzturēšanai. Īpašās FlowCaps kapsulas satur standartizētu naktsveces eļļu ar omega-6 nepiesātināto taukskābi GLS (gammalinolēnskābi) dabīgā formā, palielinātu biotīna saturu/devu īpašu mikrolodīšu veidā, kā arī A un E vitamīnus ...
Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR LATVIJAS PASTA PAKOMĀTU. Brīdinām, piegādes pakomātu noslodzes dēļ kavējas!

Saņem rīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI RĪTDIEN

Saņem parīt, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

par produktu

par produktu
Olimp Labs Gold-Vit A + E, Naktssveces eļļa + Biotīns, 30 kapsulas Kombinēta inovatīva formula ādas un matu veselībai un hormonālā līdzsvara uzturēšanai. Īpašās FlowCaps kapsulas satur standartizētu naktsveces eļļu ar omega-6 nepiesātināto taukskābi GLS (gammalinolēnskābi) dabīgā formā, palielinātu biotīna saturu/devu īpašu mikrolodīšu veidā, kā arī A un E vitamīnus. Naktssveces eļļa satur vērtīgo omega-6 nepiesātināto taukskābi - dabīgā formā, kas nodrošina labāku uzsūkšanos un izmantošanu organismā un palīdz uzturēt hormonālo līdzsvaru (ID nr. 693) un ādas veselību / veselīgu ādu (ID nr. 695; 1550). A vitamīns un biotīns palīdz uzturēt ādas un gļotādas veselību, biotīns sekmē/ palīdz saglabāt matu veselību, veicina normālu nervu sistēmas darbību un veicina normālas psiholoģiskās funkcijas. E vitamīns veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu. Ieteicams lietot ādas un matu vispārējā stāvokļa uzlabošanai, īpaši ieteicams cilvēkiem ar sausu, problemātisku/ jutīgu ādu, sausiem, plāniem, lūstošiem matiem, pie pastiprinātas matu izkrišanas, sievietēm pēc dzemdībām, sievietēm hormonālā līdzsvara uzturēšanai. Inovatīvā FlowCaps kapsulu tehnoloģija nodrošina ātrāku un optimālāku aktīvo vielu uzsūkšanos un izmantošanu organismā un pateicoties īpašajam nanostruktūras apvalkam nodrošina aktīvo vielu augsto kvalitāti, pasargājot tās no oksidācijas.
sastāvs
Standartizēta naktssveces eļļa (Oenothera biennis L.), kas satur GLS; kukurūzas eļļa; DL-alfa-tokoferolacetāts, jauktie tokoferoli(E vitamīns); retinilpalmitāts (A vitamīns), mikrolodīšu sastāvdaļas – cukurs, ciete, D-biotīns; želatīns (kapsulas apvalks).   
lietošana
1 kapsula dienā, ja ārsts nav noteicis citādi. Grūtniecības un zīdīšanas laikā pirms lietošanas konsultēties ar ārstu. Nelietot, ja ir paaugstināta jutība pret kādu no sastāvdaļām.  
ražotājs

Olimp Laboratories Sp.z.o.o., Polija

Skatīt reģistros