Olimp Labs Gold Vit C 1000 forte, 30 kapsulas
Olimp Labs Gold Vit C 1000 forte, 30 kapsulas
Olimp Labs Gold Vit C 1000 forte, 30 kapsulas
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Olimp Labs Gold Vit C 1000 forte, 30 kapsulas

11,29€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Jaunākās paaudzes C vitamīna formula bagātināta ar citrusu bioflavonoīdiem. Spēcīga/paaugstināta 1000mg formula. Gold-Vit C 1000 Forte satur augstu/ paaugstinātu C vitamīna devu, kas ir jaunākās paaudzes patentēta C vitamīna formula - PureWay-C . PureWay-C ir īpašs, patentēta C vitamīna komplekss (satur mikrokapsulētu L-askorbīnskābi, bagātinātu ar citrusu bioflavonoīdiem), kas stiprina imūnsistēmu ...

Vairāk par produktu

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Par produktu

Jaunākās paaudzes C vitamīna formula bagātināta ar citrusu bioflavonoīdiem. Spēcīga/paaugstināta 1000mg formula. Gold-Vit C 1000 Forte satur augstu/ paaugstinātu C vitamīna devu, kas ir jaunākās paaudzes patentēta C vitamīna formula - PureWay-C . PureWay-C ir īpašs, patentēta C vitamīna komplekss (satur mikrokapsulētu L-askorbīnskābi, bagātinātu ar citrusu bioflavonoīdiem), kas stiprina imūnsistēmu un ir kuņģim draudzīga. C vitamīns ir nepieciešami mūsu organismam, jo: veicina normālu imūnsistēmas darbību, palīdz aizsargāt šūnas pret oksidatīvo stresu; veicina normālu kolagēna veidošanos, kas nepieciešams normālai asinsvadu, kaulu, skrimšļu, zobu un ādas darbībai; veicina normālu nervu sistēmas darbību un psiholoģiskās funkcijas; palīdz nodrošināt normālu enerģijas ieguves vielmaiņu; palīdz samazināt nogurumu un nespēku; uzlabo dzelzs uzsūkšanos; palīdz uzturēt normālu imūnsistēmas darbību intensīvas fiziskās slodzes laikā un pēc tās (labvēlīgo ietekmi panāk, katru dienu uzņemot 200mg C vitamīna papildus ieteicamajai C vitamīna dienas devai).

sastāvs

Pure Way-C ® 1111mg, tai skaitā C vitamīnu (L-askorbīnskābe augu vaskos mikrokapsulētā/ mikrokapsulu veidā) 1000mg (1250% - % no IDD - ieteicamās diennakts devas). Citrusu bioflavonoīdi 25 mg.             

lietošana
1 kapsula dienā, pēc galvenās ēdienreizes vai kā ieteicis ārsts. Ieteicams pieaugušajiem, it īpaši pie palielinātas nepieciešamības pēc C vitamīna – smags fizisks darbs, liela fiziskā slodze, stress, smēķētājiem, saaukstēšanās un atveseļošanās laikā, kā arī rudens-ziemas sezonā. 
ražotājs

Olimp Laboratories Sp.z.o.o., Polija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 157 reizes