Olimp Labs Gold-Vit D3+K2, 30 kapsulas
Olimp Labs Gold-Vit D3+K2, 30 kapsulas
Olimp Labs Gold-Vit D3+K2, 30 kapsulas
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Olimp Labs Gold-Vit D3+K2, 30 kapsulas

14,23€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Unikāls, jaunākās paaudzes spēcīgs bioaktīvs komplekss FlowCaps kapsulās. Viena kapsula satur ļoti augstu D3 vitamīna devu un dabīgu K2 natto MK-7 vitamīnu. FlowCaps Liquid Technology inovatīvā tehnoloģija nodrošina aktīvo vielu ātru un optimālu uzsūkšanos. Vitamīns K2 natto ir dabīga K vitamīna aktīvā forma menahinons-7 jeb MK-7 ar augstu bioaktivitāti un ...

Vairāk par produktu

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Par produktu

Unikāls, jaunākās paaudzes spēcīgs bioaktīvs komplekss FlowCaps kapsulās. Viena kapsula satur ļoti augstu D3 vitamīna devu un dabīgu K2 natto MK-7 vitamīnu. FlowCaps Liquid Technology inovatīvā tehnoloģija nodrošina aktīvo vielu ātru un optimālu uzsūkšanos. Vitamīns K2 natto ir dabīga K vitamīna aktīvā forma menahinons-7 jeb MK-7 ar augstu bioaktivitāti un bioefektivitāti/ pilnīgāko izmantošanu organismā, salīdzinot ar citām K vitamīna formām. K vitamīns palīdz uzturēt kaulu veselību; kā arī veicina normālu asinsreci. Paredzēts lietot pieaugušajiem, normāla D3 un K2 vitamīnu līmeņa uzturēšanai; kā papildus D3 un K2 vitamīnu avots. Īpaši ieteicams: sievietēm menopauzes laikā; fiziski aktīviem un vecākiem cilvēkiem; stiprai un veselai kaulu sistēmai, cilvēkiem ar kaulu mineralizācijas problēmām; ikvienam, kas vēlās papildināt savu ikdienas uzturu ar D vitamīnu rudens ziemas periodā; cilvēkiem, kuri maz( mazāk par 15 minūtēm) uzturas saulē jebkurā gadalaikā. ,kā arī, kas ikdienā lieto UVS aizsargkrēmus uzturoties saulē.

sastāvs

Saulespuķu eļļa, kapsulas apvalks (želatīns), menahinons-7 (iegūts sojas fermentācijas ceļā), holekalciferols, antioksidants tokoferolu ekstrakts. 

lietošana
1 kapsula dienā pēc ēšanas vai pēc ārsta norādījumiem. 
ražotājs

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 232 reizes