Olimp Labs Selēns, 30 tabletes | internetaptieka.lv
Olimp Labs Selēns, 30 tabletes | internetaptieka.lv
Olimp Labs Selēns, 30 tabletes | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

0 Atsauksmes

Olimp Labs Selēns, 30 tabletes

4,57€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Olimp Labs Selēns, 30 tabletes Augstas bioaktivitātes, organisks L-selēnmetionīns. Organisks L-selēnmetionīns ar augstu uzsūkšanās spēju un pilnīgāko izmantošanu. Satur 110 µg organiskā selēnmetionīna, kas ir selēns saistīts ar aminoskābi metionīnu, kas nodrošina ātru un optimālu selēna uzsūkšanos un pilnīgāku izmantošanu organismā. Selēns ir neaizvietojams mikroelements, kas jāuzņem ar uzturu. Tam ...
Vairāk par produktu

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Par produktu

Olimp Labs Selēns, 30 tabletes Augstas bioaktivitātes, organisks L-selēnmetionīns. Organisks L-selēnmetionīns ar augstu uzsūkšanās spēju un pilnīgāko izmantošanu. Satur 110 µg organiskā selēnmetionīna, kas ir selēns saistīts ar aminoskābi metionīnu, kas nodrošina ātru un optimālu selēna uzsūkšanos un pilnīgāku izmantošanu organismā. Selēns ir neaizvietojams mikroelements, kas jāuzņem ar uzturu. Tam ir nozīmīga loma daudzu svarīgu bioloģisko procesu / svarīgu funkciju norisē organismā: veicina normālu imūnsistēmas darbību veicina normālu vairogdziedzera darbību sekmē šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu veicina normālu spermatoģenēzi palīdz uzturēt nagu un matu veselību Paredzēts ikdienas diētas papildināšanai ar selēnu un normāla selēna līmeņa uzturēšanai organismā.
sastāvs
Mikrokristāliskā celuloze (apjoma palielinātājs); L-selēnmetionīns; magnija stearāts, silīcija dioksīds (pretsalipes vielas).  
lietošana
1 tablete dienā vai pēc ārsta norādījumiem, pēc ēšanas ar lielu ūdens daudzumu. 
ražotājs

Olimp Laboratories Sp.z.o.o., Polija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 133 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi