Maria Express tests grūtniecības noteikšanai, 1 gab. | internetaptieka.lv
Maria Express tests grūtniecības noteikšanai, 1 gab. | internetaptieka.lv
Maria Express tests grūtniecības noteikšanai, 1 gab. | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

0 Atsauksmes

Maria Express tests grūtniecības noteikšanai, 1 gab.

3,95€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Maria Express tests grūtniecības noteikšanai, 1 gab. Maria Express ātrs un ērts HCG tests grūtniecības noteikšanai. Maria Express var noteikt grūtniecību tās agrīnajā stadijā regulāra cikla gadījumā, sākot no pirmās dienas pēc gaidāmās menstruācijas datuma aizkavēšanās. Ja cikls nav regulārs, tests ir jāatkārto 15 vai vairāk dienas pēc apaugļošanās. Grūtniecības ...
Vairāk par produktu

Par produktu

Maria Express tests grūtniecības noteikšanai, 1 gab. Maria Express ātrs un ērts HCG tests grūtniecības noteikšanai. Maria Express var noteikt grūtniecību tās agrīnajā stadijā regulāra cikla gadījumā, sākot no pirmās dienas pēc gaidāmās menstruācijas datuma aizkavēšanās. Ja cikls nav regulārs, tests ir jāatkārto 15 vai vairāk dienas pēc apaugļošanās. Grūtniecības agrīnajā stadijā apaugļota olšūna izdala īpašu hormonu HCG (Cilvēka horioniskais gonadotropins), kas nokļūstot urīnā, ir grūtniecības indikators.
sastāvs
Maria Express testā tiek izmantotas visjaunākās tehnoloģijas šī hormona atklāšanai – HCG tiek konstatēts izmantojot specifiskās antivielas, kas ir fiksētas uz koloidāla zelta daļiņām. Testa precizitāte – vairāk kā 99%.   
lietošana
Maria Express – ātrs un ērts HCG tests grūtniecības noteikšanai. Testu var izmantot ne tikai no rīta, bet arī visas dienas garumā. Turklāt tas ir ērti lietojams jebkurā vietā, vienkārši paliekot testa šaurāko galu zem urīna strūklas. Testa rezultāts paradās pēc 30 sekundēm. 
ražotājs

ZER Hitech, Izraēla

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 95 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi