Maria Baby Strip Tests ovulācijas noteikšanai, 1 gab. | internetaptieka.lv
Maria Baby Strip Tests ovulācijas noteikšanai, 1 gab. | internetaptieka.lv
Maria Baby Strip Tests ovulācijas noteikšanai, 1 gab. | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

0 Atsauksmes

Maria Baby Strip Tests ovulācijas noteikšanai, 1 gab.

2,40€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Maria Baby Strip tests ovulācijas noteikšanai, 1 gab. Maria Baby testi ir pats vienkāršākais un drošākais ovulācijas laika noteikšanas veids nav jāmēra un jāpieraksta bazālā temperatūra, kā arī nav jāzīmē grafiki vai jāveic citas sarežģītas procedūras. Maria Baby dod saprotamu, viegli nolasāmu rezultātu, kas parādīs, vai tuvākajā laikā jums notiks ...
Vairāk par produktu

Par produktu

Maria Baby Strip tests ovulācijas noteikšanai, 1 gab. Maria Baby testi ir pats vienkāršākais un drošākais ovulācijas laika noteikšanas veids nav jāmēra un jāpieraksta bazālā temperatūra, kā arī nav jāzīmē grafiki vai jāveic citas sarežģītas procedūras. Maria Baby dod saprotamu, viegli nolasāmu rezultātu, kas parādīs, vai tuvākajā laikā jums notiks vai nenotiks ovulācija.
lietošana
Ovulācijas testa Maria Baby darbībdarbība balstās uz luteinizējošā hormona (LH) daudzuma palielināšanās noteikšana urīnā. Neliels LH daudzums cilvēka urīnā ir vienmēr, tomēr 24 - 36 stundas pirms ovulācijas (olšūnas izkļūšanas no olnīcas) šī hormona daudzums strauji palielinās. Lai plānotu grūtniecību, jums ir nepieciešams zināt tieši šīs dienas. 
ražotājs

Orgenics Ltd., Izraēla

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 45 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi