Calgel gels smaganām, 10 g | internetaptieka.lv
Calgel gels smaganām, 10 g | internetaptieka.lv
Calgel gels smaganām, 10 g | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Calgel gels smaganām, 10 g

5,88€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Calgel gels smaganām, 10 g. Calgel gels ir gels lietošanai uz smaganām. Calgel gelu lieto, lai mazinātu zobu šķilšanās izraisītās sāpes zīdaiņiem un bērniem. Zāļu aktīvās vielas ir: lidokaīna hidrohlorīds un cetilpiridīna hlorīds. Lidokaīna hidrohlorīds ir vietējas darbības anestēzijas līdzeklis. Tas iedarbojas ātri, tas palīdz samazināt zobu šķilšanās sāpes un ...

Vairāk par produktu

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Calgel gels smaganām, 10 g. Calgel gels ir gels lietošanai uz smaganām. Calgel gelu lieto, lai mazinātu zobu šķilšanās izraisītās sāpes zīdaiņiem un bērniem. Zāļu aktīvās vielas ir: lidokaīna hidrohlorīds un cetilpiridīna hlorīds. Lidokaīna hidrohlorīds ir vietējas darbības anestēzijas līdzeklis. Tas iedarbojas ātri, tas palīdz samazināt zobu šķilšanās sāpes un mazināt smaganu jutīgumu zīdaiľiem. Cetilpiridīna hlorīdam piemīt antiseptiska iedarbība.

sastāvs

Aktīvās vielas: Lidokaīna hidrohlorīds (Lidocaini hydrochloridum) un cetilpiridīna hlorīds (Cetylpyridinii chloridum). 1 g Calgel gela smaganām satur 3,3 mg lidokaīna hidrohlorīda un 1 mg cetilpiridīna hlorīda. 

lietošana
Informācija vai padoms, konsultējieties ar savu ārstu vai farmaceitu. Calgel var lietot bērniem, sākot no 3 mēnešu vecuma. Nelielu Calgel daudzumu, aptuveni 7,5 mm (0,22 g), jāuzspiež uz nomazgāta pirksta gala un maigi jāieziež smaganu apvidū, kas šķiet sāpīgs. Ja nepieciešams, gela lietošanu var atkārtot, nepārsniedzot sešas lietošanas reizes dienā. Nogaidiet vismaz divas stundas pirms atkārtotas zāļu uzklāšanas. 
ražotājs

Famar Orléans, Francija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 97 reizes