Galazolin deguna pilieni 0.5 mg/ml, 10 ml | internetaptieka.lv
Galazolin deguna pilieni 0.5 mg/ml, 10 ml | internetaptieka.lv
Galazolin deguna pilieni 0.5 mg/ml, 10 ml | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Galazolin deguna pilieni, 0,5 mg/ml, 10 ml. Galazolin ir zāles deguna pilienu veidā, tās satur aktīvo vielu ksilometazolīna hidrohlorīdu, kas ir simpatomimētisks līdzeklis. Galazolin lietošana uz deguna gļotādas samazina tās tūsku un hiperēmiju, mazina izdalījumu apjomu un veicina to izvadi no deguna blakusdobumiem, atbrīvojot no aizlikta deguna un pilnu blakusdobumu ...

Vairāk par produktu

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Galazolin deguna pilieni, 0,5 mg/ml, 10 ml. Galazolin ir zāles deguna pilienu veidā, tās satur aktīvo vielu ksilometazolīna hidrohlorīdu, kas ir simpatomimētisks līdzeklis. Galazolin lietošana uz deguna gļotādas samazina tās tūsku un hiperēmiju, mazina izdalījumu apjomu un veicina to izvadi no deguna blakusdobumiem, atbrīvojot no aizlikta deguna un pilnu blakusdobumu sajūtas, kas saistīta ar alerģiju vai saaukstēšanos. Galazolin lieto sekojošos gadījumos: alerģijas, vīrusu vai baktēriju izraisītas iesnas, sinusīts, akūts vidusauss iekaisums (lai atjaunotu caurlaidību Eistāhija jeb dzirdes kanālā).

sastāvs

Aktīvās vielas: Aktīvā viela ir ksilometazolīna hidrohlorīds. Katrs ml satur 0,5 mg ksilometazolīna hidrohlorīda. Galazolin 0,5 mg/ml: viens piliens satur 0,025 mg ksilometazolīna hidrohlorīda.  

lietošana
Šīs zāles lietot tikai intranazāli (arī vidusauss iekaisuma gadījumā). Higiēnisku apsvērumu dēļ, zāļu pudelīti  jālieto tikai vienai personai. Nelietot Galazolin ilgāk par 3 līdz 5 dienām. Nelietojiet devas lielākas par tām, kas minētas turpmāk. Galazolin 0,5 mg/ml paredzēts lietošanai bērniem vecumā no 4 mēnešiem līdz 12 gadiem. Nelietot Galazolin bērniem līdz 4 mēnešu vecumam. Bērni vecumā no 4 mēnešiem līdz 2 gadiem: pēc konsultēšanās ar ārstu: pa 1 pilienam katrā nāsī 1 vai 2 reizes dienā ik pēc 8-12 stundām. Nepārsniegt 3 devas katrā nāsī diennaktī. Bērni vecumā no 2 līdz 12 gadiem: pa 1 vai 2 pilieniem katrā nāsī 1 vai 2 reizes dienā ik pēc 8-10 stundām. Nepārsniegt 3 devas katrā nāsī diennaktī. 
ražotājs

Warszawskie Zaklady Farmaceutyczne Polfa S.A., Polija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 164 reizes