-20%
Möller′s Omega-3 Junior zivju eļļa ar zemeņu garšu, 45 pastilas | internetaptieka.lv
Möller′s Omega-3 Junior zivju eļļa ar zemeņu garšu, 45 pastilas | internetaptieka.lv
Möller′s Omega-3 Junior zivju eļļa ar zemeņu garšu, 45 pastilas | internetaptieka.lv
Möller′s Omega-3 Junior zivju eļļa ar zemeņu garšu, 45 pastilas | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

0 Atsauksmes

Möller′s Omega-3 Junior zivju eļļa ar zemeņu garšu, 45 pastilas

Zīmols: Möller's
18,03€ 14,42€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

MӦLLERS JUNIOR zivju eļļa - želejas zivtiņas ar zemeņu garša. Vitamīns D3 veicina normālu imūnsistēmas darbību, palīdz uzturēt kaulu un zobu veselību. Omega-3 taukskābe DHS palīdz uzturēt normālu Smadzeņu darbību un redzi. Bez cukura Garšīgā zivju eļļaMöllers zivju eļļu ražo jau kopš 1854 gada un ir uzkrājusi unikālu pieredzi šo ...

Vairāk par produktu

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Par produktu

MӦLLERS JUNIOR zivju eļļa - želejas zivtiņas ar zemeņu garša. Vitamīns D3 veicina normālu imūnsistēmas darbību, palīdz uzturēt kaulu un zobu veselību. Omega-3 taukskābe DHS palīdz uzturēt normālu Smadzeņu darbību un redzi. Bez cukura Garšīgā zivju eļļaMöllers zivju eļļu ražo jau kopš 1854 gada un ir uzkrājusi unikālu pieredzi šo produktu ražošanā. Möllers želejas zivtiņas ir lieliska alternatīva zivju eļļas lietošanai tiem, kam nepatīk tradicionālā veidā uzņemt šos produktus. Möllers želejas zivtiņas satur tās pašas dabīgās omega-3 taukskābes un D vitamīnu, kā šķidrās Möllers zivju eļļas formas, turklāt, tai ir lieliska zemeņu garša. Imuntātei, kauliem, redzei un smadzeņu darbībaiJaunajā sastāvā mēs izmantojam eļļu, kurā ir augsts omega-3 taukskābju DHS līmenis. Omega-3 taukskābēs esošā DHS palīdz uzturēt normālu smadzeņu darbību un redzi. Vitamīns D3 veicina normālu imūnsistēmas darbību, palīdz uzturēt kaulu un zobu veselību. Labvēlīgo ietekmi uz veselību panāk, katru dienu uzņemot 250 mg DHS. Augstākās kvalitātes zivju eļļa no Norvēģijas. Kvalitāte vienmēr bijusi un ir Möllers lielākā vērtība. Mēs vienmēr meklējam labākos risinājumus Möllers klientiem, tādēļ omega-3 želejas zivtiņas ir lielisks risinājums visiem, kas meklē augstvērtīgu zivju eļļu ar ļoti labu garšu. Vitamīns D bērniem ir nepieciešams normālai kaulu augšanai un attīstībai, tas veicina normālu imūnsistēmas darbību. Uzlabots sastāvs.

sastāvs

Saldinātāji (ksilīts, sorbīts), zivju eļļas koncentrāts, attīrīts ūdens, liellopu želatīns, skābuma regulētājs (trinātrija citrāts), antioksidants (ābolskābe), augļu aromatizētājs, krāsviela (karmīni), holekalciferols (vitamīns D3).

lietošana
Ieteicamā diennakts deva bērniem no 3 gadu vecuma un pieaugušajiem: 2 želejas zivtiņas. 
ražotājs

Orkla Health AS, Norvēģija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 392 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi