Nutrison, 1000 ml | internetaptieka.lv
Nutrison, 1000 ml | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

0 Atsauksmes

Nutrison, 1000 ml

8,70€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Pilnvērtīga, sabalansēta, šķidra diētiska pārtika, paredzēta pacientu enterālai barošanai, kuras ener-ģētiskā vērtība - 1 kcal/1 ml, un sastāvā ir olbaltum-vielas (kazeīns), ogļhidrāti (maltodekstrīns), tauk-vielas, vitamīni un minerālvielas. Bez šķiedrvielām, laktozes un glutēna. IndikācijasSlimības dēļ radusies nepietiekama barības vielu uzņemšana: apetītes un rīšanas traucējumi, pēcoperācijas posms, onkoloģiskās slimības, pēc galvaskausa un ...
Vairāk par produktu

Par produktu

Pilnvērtīga, sabalansēta, šķidra diētiska pārtika, paredzēta pacientu enterālai barošanai, kuras ener-ģētiskā vērtība - 1 kcal/1 ml, un sastāvā ir olbaltum-vielas (kazeīns), ogļhidrāti (maltodekstrīns), tauk-vielas, vitamīni un minerālvielas. Bez šķiedrvielām, laktozes un glutēna. IndikācijasSlimības dēļ radusies nepietiekama barības vielu uzņemšana: apetītes un rīšanas traucējumi, pēcoperācijas posms, onkoloģiskās slimības, pēc galvaskausa un smadzeņu traumas, pēc traumām.
sastāvs
Olbaltumvielas, Ogļhidrāti, Tauki, Minerālvielas, Vitamīni. 
lietošana
Produkts gatavs lietošanai. Nozīmējams kā dzeramā pārtikas piedeva vai lietojams caur zondi, pilinot ar gravitācijas me-todi caur enterālās barošanas sistēmu Flocare® vai dozējot ar sūkni Flocare® 800. 1500–2000 ml atbilst dienas pārtikas vielu dau-dzumam pieaugušajiem.  
ražotājs

N.V. Nutricia, Nīderlande

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 58 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi