Dr.Tereško tēja Nierēm, 63 g | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

0 Atsauksmes

Dr.Tereško tēja Nierēm, 63 g

3,41€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Dr. Tereško tēja Nierēm, 63 g Dr. Tereško veselības tējā NIERĒM ietilpst brūklenes lapas, paegļa ogas, bērza lapas. drogai no šiem augiem piemīt urīndzenošas īpašībasbaltdadža laksti novērš iekaisumu un samazina audzēju veidošanās briesmasauzas ir lielisks mikroelementu avots un atveseļo organismu kopumā, tās arī nomierina nervus un samazina gludās muskulatūras spazmasplostbārzis ...
Vairāk par produktu

Par produktu

Dr. Tereško tēja Nierēm, 63 g Dr. Tereško veselības tējā NIERĒM ietilpst brūklenes lapas, paegļa ogas, bērza lapas. drogai no šiem augiem piemīt urīndzenošas īpašības baltdadža laksti novērš iekaisumu un samazina audzēju veidošanās briesmas auzas ir lielisks mikroelementu avots un atveseļo organismu kopumā, tās arī nomierina nervus un samazina gludās muskulatūras spazmas plostbārzis ir viens no retajiem augiem, ko ar sekmēm var lietot glomerulonefrīta ārstēšanai, tā darbības rezultātā samazinās olbaltuma daudzums urīnā un ar olbaltuma zudumu saistītā vispārējā tūska āboliņa ziedi veicina gļotādu atjaunošanos, kā arī samazina iekaisumu un sāpes kazenes laksti nedaudz stimulē nieru darbību, pastiprina zarnu kustības un veicina vēdera izeju. Kopumā veselības tēja NIERĒM stimulē nieru darbību, ne īpaši palielinot urīna daudzumu, bet vairāk palielinot tā īpatnējo svaru. Šīs tējas lietošana samazina nieru mazspējas veidošanās iespēju hroniska nieru iekaisuma gadījumā.
sastāvs
Brūklenes lapas, paegļa ogas, bērza lapas, baltdadža laksti, auzas, plostbārzis, āboliņa ziedi, kazenes laksti. 
lietošana
Ņem 3 ēdamkarotes tējas maisījuma, aplej ar 3 glāzēm vāroša ūdens,, ļauj ievilkties 15 min., nolej. Lieto pa glāzei 3 reizes dienā pirms ēšanas. 
ražotājs

Dr. Tereško, Latvija

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 195 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi