Nutrison advanced Peptisorb, 500 ml | internetaptieka.lv
Nutrison advanced Peptisorb, 500 ml | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

0 Atsauksmes

Nutrison advanced Peptisorb, 500 ml

7,73€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Pilnvērtīga, sabalansēta, šķidra diētiskā pārtika, paredzēta pacientu enterālai barošanai, kuras enerģētiskā vērtība 1 kcal/1 ml. Sastāvā ir olbaltumvielas (tās sastāv no brīvo aminoskābju un īsu peptīdu posmu maisījuma), ogļhidrāti (maltodeksīns), vitamīni un minerālvielas; neliels daudzums taukvielu (augu eļļa un vidēja garuma triglicerīdi MCT). Nozīmē, ja ir uzturvielu nepietiekama uzņemšana, kuru ...
Vairāk par produktu

Par produktu

Pilnvērtīga, sabalansēta, šķidra diētiskā pārtika, paredzēta pacientu enterālai barošanai, kuras enerģētiskā vērtība 1 kcal/1 ml. Sastāvā ir olbaltumvielas (tās sastāv no brīvo aminoskābju un īsu peptīdu posmu maisījuma), ogļhidrāti (maltodeksīns), vitamīni un minerālvielas; neliels daudzums taukvielu (augu eļļa un vidēja garuma triglicerīdi MCT). Nozīmē, ja ir uzturvielu nepietiekama uzņemšana, kuru izraisa gremošanas un olbaltumvielu, taukskābju, disaharīdu rezorbcijas traucējumi, kas rodas: zarnu iekaisuma slimību gadījumā īsās zarnas sindroma gadījumā liesas nepietiekamības gadījumā pēc gremošanas trakta operācijām.
sastāvs
Olbaltumvielas, Ogļhidrāti, Tauki, Minerālvielas, Vitamīni, Osmolaritāte. 
lietošana
Bērni un pieaugušie, kuri slimo ar galaktozēmiju. 1-6 gadus veciem bērniem nozīmēt tikai kā papildu diētikso preperātu.Prdukts gatavs lietošanai. Nozīmējams kā dzeramā pārtika piedeva vai lietojams barošanā caur zondi pilinot ar gravitācijas metodi caur enterālās barošanas sistēmu Flocare vai dozējot ar sūkni Flocre Infinity vai Flocare 800.1500-2000 ml atbilst dienas pārtikas vielu daudzumam. 
ražotājs

N.V. Nutricia, Nīderlande

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 43 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi