Rūķīšu Asinszāles tēja, 50 g | internetaptieka.lv
Rūķīšu Asinszāles tēja, 50 g | internetaptieka.lv
Rūķīšu Asinszāles tēja, 50 g | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

0 Atsauksmes

Rūķīšu Asinszāles tēja, 50 g

2,45€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Rūķīšu Asinszāles tēja, 50 g. Asinszāles tēja dziedināšanas mērķiem tiek izmantota, lai uzlabotu kuņģa, zarnu un visu gremošanas orgānu darbību, novērstu žultsakmeņu veidošanos un žults aizturi žultspūslī, uzlabotu asinsriti. Senatnē augam piedēvēja savelkošas, antiseptiskas, sāpes remdinošas īpašības. Nesenākā pagātnē asinszāles tēja arvien vairāk kļuvusi pazīstama kā līdzeklis pret depresiju. Augu ...
Vairāk par produktu

Par produktu

Rūķīšu Asinszāles tēja, 50 g. Asinszāles tēja dziedināšanas mērķiem tiek izmantota, lai uzlabotu kuņģa, zarnu un visu gremošanas orgānu darbību, novērstu žultsakmeņu veidošanos un žults aizturi žultspūslī, uzlabotu asinsriti. Senatnē augam piedēvēja savelkošas, antiseptiskas, sāpes remdinošas īpašības. Nesenākā pagātnē asinszāles tēja arvien vairāk kļuvusi pazīstama kā līdzeklis pret depresiju. Augu nav ieteicams lietot lielās devās. Var pastiprināt jūtību pret saules gaismu.
sastāvs
Asinszāles laksti (herba Hyperici). 
lietošana
Asinszāles tējas pagatavošanai izmanto 1 ēdamkaroti drogu, ko:aplej ar 1 glāzi vāroša ūdens un notur vai aplej ar 1 glāzi ūdens un vāra 10-20 min.Asinszāles tēja jālieto ierobežotā daudzumā. 
ražotājs

Z/S Rūķīšu tēja, Latvija

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 97 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi