AP Ginkgo Biloba Plus, 60 kapsulas | internetaptieka.lv
AP Ginkgo Biloba Plus, 60 kapsulas | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

0 Atsauksmes

AP Ginkgo Biloba Plus, 60 kapsulas

7,56€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Ginkgo Biloba Plus (niacīns), 60 tabletesGinkgo Biloba Plus ir vitamīnu kompleks, uztura bagātinātājs. Tā sastāvdaļu iedarbība: Vitamīns B3 - niacīns, vitamīns B2 - riboflavīns un vitamīns B1 - tiamīns veicina normālu nervu sistēmas darbību. Niacīns un vitamīns B6 veicina normālas psiholoģiskās funkcijas. Niacīns un riboflavīns veicina noguruma un nespēka samazināšanos ...

Vairāk par produktu

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Par produktu

Ginkgo Biloba Plus (niacīns), 60 tabletesGinkgo Biloba Plus ir vitamīnu kompleks, uztura bagātinātājs. Tā sastāvdaļu iedarbība: Vitamīns B3 - niacīns, vitamīns B2 - riboflavīns un vitamīns B1 - tiamīns veicina normālu nervu sistēmas darbību. Niacīns un vitamīns B6 veicina normālas psiholoģiskās funkcijas. Niacīns un riboflavīns veicina noguruma un nespēka samazināšanos, palīdz uzturēt ādas veselību. Riboflavīns palīdz uzturēt normālu redzi. Vitamīns B6 veicina normālu imūnsistēmas darbību, palīdz samazināt nogurumu un nespēku.

sastāvs

Inulīns, divdaivu ginka (Ginkgo biloba) standartizēts ekstrakts, želatīns, rutīns, vitamīns B3 (niacīns), kvercetīns, vitamīns B2 (riboflavīns), vitamīns B1 (tiamīna hidrohlorīds), vitamīns B6 (piridoksīna hidrohlorīds), vitamīns B12 (ciānkobalamīns).

lietošana
Pa 1 kapsulai dienā vai pēc ārsta norādījuma. Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu. Produkts paredzēts ilgstošai lietošanai. Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju. Glabāt istabas temperatūrā, bērniem nepieejamā vietā. Nelietot, ja bojāts iepakojums. 
ražotājs

SIA Aptiekas Produkcija, Latvija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 92 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi