Lysi children mencu aknu eļļa bērniem, 240 ml | internetaptieka.lv
Lysi children mencu aknu eļļa bērniem, 240 ml | internetaptieka.lv
Lysi children mencu aknu eļļa bērniem, 240 ml | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

0 Atsauksmes

Lysi children mencu aknu eļļa bērniem, 240 ml

11,88€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

LYSI Bērnu mencu aknu eļļa, 240 mlOmega-3 (dokozaheksaēnskābe (DHS) un eikozānpentaēnskābe (EPS)) taukskābju un A1, D3, E vitamīnu avots. Imunitātei - D3 un A vitamīni veicina normālu imūnsistēmas darbību. Kauliem - D3 vitamīns palīdz uzturēt kaulu un zobu veselību. Redzei - DHS palīdz uzturēt normālu redziSmadzeņu darbībai - DHS palīdz ...

Vairāk par produktu

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Par produktu

LYSI Bērnu mencu aknu eļļa, 240 mlOmega-3 (dokozaheksaēnskābe (DHS) un eikozānpentaēnskābe (EPS)) taukskābju un A1, D3, E vitamīnu avots. Imunitātei - D3 un A vitamīni veicina normālu imūnsistēmas darbību. Kauliem - D3 vitamīns palīdz uzturēt kaulu un zobu veselību. Redzei - DHS palīdz uzturēt normālu redziSmadzeņu darbībai - DHS palīdz uzturēt normālu smadzeņu darbību1 Kā A vitamīna avots 10 ml un 5 ml devās. 2 Labvēlīgo ietekmi uz veselību panāk, katru dienu uzņemot 250 mg DHS.

sastāvs

Zivju eļļa no (mencu) aknu eļļas (70 %) un tunzivs eļļas (30%) (nepiesātināto omega-3 taukskābju avoti); D-α - tokoferilacetāts (E vitamīns); retinilpalmitāts (A vitamīns); holekalciferols (D3 vitamīns).

lietošana
Ieteicamā dienas deva: - bērniem no 7 mēnešiem līdz 1 gadam 2,5 ml (puse no tējkarotes) dienā**.- bērniem no 1 līdz 10 gadiem 5 ml (1 tējkarote) dienā.- bērniem vecumā no 11 gadiem un pieaugušajiem 10 ml (2 tējkarotes) dienā. ** Uzmanību! Barojot bērnu ar krūti un /vai mākslīgajiem piena maisījumiem zīdaiņiem, pirms LYSI zivju eļļa bērniem lietošanas, konsultēties ar ārstu, lai netiktu pārsniegtas uzturvielu dienas devas. Nelietot kopā ar citiem A, E vitamīnu un omega-3 taukskābju produktiem. Nepārsniegt ieteicamo dienas devu. Uzglabāt sausā vietā, temperatūrā līdz 25 °C. Sargāt no tiešiem saules stariem. Pēc pudeles atvēršanas uzglabāt to ledusskapī un izlietot 3 mēnešu laikā. Glabāt bērniem nepieejamā un neredzamā vietā. Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju.
ražotājs

Lysi HF, Īslandewww.lysi.lv

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 39 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi