Aciclovir Actavis krēms, 5 g | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Aciclovir Actavis krēms, 5 g

Zīmols: Aciclovir

6,49€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Aciclovir Actavis ir zāles vīrusinfekciju ārstēšanai (pretvīrusu līdzeklis). Aciclovir Actavis lieto: Herpes vīrusa infekcijas uz lūpām un sejas (aukstumpumpas) ārstēšanai.

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Ātra piegāde jau Šodien

Bezmaksas piegāde Latvijā pirkumiem no 9,99€.

Piegādājam / Tarnime / Pristatome

Pakomāti Pakomāti
Kurjers Kurjers
Saņemt Aptiekā Saņemt Aptiekā
Ekspress piegāde Ekspress piegāde

100% Droši maksājumi!

Swedbank
SEB
Citadele
Luminor
mastercard
visa

Par produktu

Aciclovir Actavis ir zāles vīrusinfekciju ārstēšanai (pretvīrusu līdzeklis). Aciclovir Actavis lieto: Herpes vīrusa infekcijas uz lūpām un sejas (aukstumpumpas) ārstēšanai.

sastāvs

Aktīvās vielas: 1 g krēma satur 50 mg aciklovīra. 

lietošana
Lietošanai uz ādas.Pieaugušie (tajā skaitā gados vecāki pacienti)Aciclovir Actavis jālieto piecas reizes dienā ar apmēram četru stundu intervālu (nakts laikā zāles nelieto). Terapija jāturpina piecas dienas ilgi. Ja sadzīšana pēc piecām dienām nav pilnīga, tad terapiju var turpināt vēl piecas dienas ilgi.Lietošanas veidsAciclovir Actavis krēms jālieto pēc iespējas ātrāk pēc infekcijas sākšanās uz jau esošiem bojājumiem vai arī uz vietām, kur sagaidāmi ādas bojājumi. Recidīvu gadījumā ļoti svarīgi sākt terapiju līdzko parādās pirmās slimības pazīmes vai bojājumi.Terapija ar Aciclovir Actavis krēmu neizskauž vīrusu un nesamazina recidīvu biežumu.Ja Jums liekas, ka Aciclovir Actavis iedarbība ir par stipru vai par vāju, konsultējieties ar savu ārstu vai farmaceitu. 
ražotājs

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 173 reizes