Advantix 250mg šķīdums 2.5ml suņiem 10-25kg, 4 gb. | internetaptieka.lv
Advantix 250mg šķīdums 2.5ml suņiem 10-25kg, 4 gb. | internetaptieka.lv
Advantix 250mg šķīdums 2.5ml suņiem 10-25kg, 4 gb. | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Advantix 250mg šķīdums 2.5ml suņiem 10-25kg, 4 gb.

Zīmols: Advantix

45,60€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Advantix 250 mgl šķīdums pret blusām, ērcēm un odiem pilināšanai uz ādas suņiem no 10-25 kg.

BEZRECEPŠU VETERINĀRĀS ZĀLES

Ātra piegāde jau Rītdien

Bezmaksas piegāde Latvijā pirkumiem no 9,99€.

Piegādājam / Tarnime / Pristatome

Pakomāti Pakomāti
Kurjers Kurjers
Saņemt Aptiekā Saņemt Aptiekā
Ekspress piegāde Rīgā Ekspress piegāde Rīgā

100% Droši maksājumi!

Swedbank
SEB
Citadele
Luminor
mastercard
visa

Par produktu

Iznīcina blusas (ārstēšana un profilakse), var tikt lietots kā blusu alerģiskā dermatīta ārstēšanas stratēģijas daļa. Atvaira un iznīcina ērces; samazina CVBD (piem., boreliozes, riketsiozes, erlihiozes) pārnēsāšanu. Atvaira odus un smilšu mušas, samazinot CVBD (piem., leišmaniozes) pārnēsāšanu. Atvaira staļļa mušas, palīglīdzeklis mušu kodumu dermatīta profilaksei. Utu invāzijas ārstēšanai.Blusas uz suņa ķermeņa pēc apstrādes ar Advantix tiek iznīcinātas vienas dienas laikā. Viena apstrāde novērš blusu invāziju 4 nedēļas.Zāles var lietot kā daļu no ārstēšanas stratēģijas pret blusu alerģisko dermatītu, ja veterinārārsts tādu ir iepriekš diagnosticējis.Šīm zālēm piemīt pastāvīga akaricīda iedarbība un tās darbojas kā repelents pret ērču invāziju 4 nedēļas (pret Rhipicephalus sanguineus, Ixodes ricinus) vai 3 nedēļas (pret Dermacentor reticulatus). Ērces, kuras jau ir atradušās uz suņa ķermeņa apstrādes laikā un kuras varētu nebūt iznīcinātas 2 dienu laikā, var palikt piesūkušās un redzamas. Tādēļ tiek ieteikts nolasīt tās ērces, kas jau ir uz suņa ķermeņa apstrādes laikā, tādējādi novēršot ērču piesūkšanos. Pēc vienas apstrādes reizes zāles darbojas kā repelents  pret asinssūcējiem kukaiņiem – Smilšu mušas Phlebotomus perniciosus 3 nedēļasPhlebotomus papatasi 2 nedēļasOdi Aedes aegypti 2 nedēļasCulex pipiens 4 nedēļasStaļļa mušas Stomoxys calcitrans 4 nedēļas

sastāvs

1 ml šķīduma ārīgai lietošanai satur: imidakloprīds 100 mg, permetrīns – 500 mg. 1 pipete (2,5 ml) satur: imidakloprīds 250 mg, permetrīns – 1250 mg.

lietošana
Nedrīkst lietot kucēniem līdz 7 nedēļu vecumam,. Nelietot, ja konstatēta pastiprināta jutība pret aktīvajām vielām vai pret kādu no palīgvielām. Nelietot grūsnām un laktējošam kucēm. Nedrīkst lietot kaķiem!!! Šīs zāles ir ļoti indīgas kaķiem un var būt tiem nāvējošas, jo kaķa organisms nav spējīgs metabolizēt permetrīnu. Lai novērstu nejaušu zāļu iedarbību kaķiem, turiet apstrādāto suni nošķirti, kamēr aplikācijas vieta ir nožuvusi. Ir svarīgi nodrošināt, lai kaķi nelaizītu ar šīm zālēm apstrādātā suņa aplikācijas vietu.
ražotājs

KVP Pharma+Veterin.Produk, Vācija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 39 reizes