Advantix 400mg šķīdums 4ml suņiem 25-40kg, 4 gb. | internetaptieka.lv
Advantix 400mg šķīdums 4ml suņiem 25-40kg, 4 gb. | internetaptieka.lv
Advantix 400mg šķīdums 4ml suņiem 25-40kg, 4 gb. | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Advantix 400mg šķīdums 4ml suņiem 25-40kg, 4 gb.

Zīmols: Advantix

47,08€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Advantix 4ml šķīdums pilināšanai uz ādas suņiem 25 – 40 kg 4 pipetesBlusu (Ctenocephalides canis, Ctenocephalides felis) invāzijas ārstēšanai un kontrolei un utu (Trichodectes canis) invāzijas ārstēšanai suņiem. Blusas uz suņa ķermeņa pēc apstrādes tiek iznīcinātas vienas dienas laikā. Viena apstrāde novērš blusu invāziju četras nedēļas. Zāles var lietot kā daļu ...

BEZRECEPŠU VETERINĀRĀS ZĀLES

Par produktu

Advantix 4ml šķīdums pilināšanai uz ādas suņiem 25 – 40 kg 4 pipetesBlusu (Ctenocephalides canis, Ctenocephalides felis) invāzijas ārstēšanai un kontrolei un utu (Trichodectes canis) invāzijas ārstēšanai suņiem. Blusas uz suņa ķermeņa pēc apstrādes tiek iznīcinātas vienas dienas laikā. Viena apstrāde novērš blusu invāziju četras nedēļas. Zāles var lietot kā daļu no ārstēšanas stratēģijas pret blusu alerģisko dermatītu, ja veterinārārsts tādu iepriekš ir diagnosticējis. Šīm zālēm piemīt pastāvīga akaricīda iedarbība un tās darbojas kā repelents pret ērču invāziju (četras nedēļas pret Rhipicephalus sanguineus, Ixodes ricinus vai trīs nedēļas pret Dermacentor reticulatus). Atbaidot un nogalinot erlihiozes pārnēsātājas ērces Rhipicephalus sanguineus, zāles tādējādi samazina ierosinātāja Ehrlichia canis pārnešanas iespējamību, tādējādi samazinot risku saslimt ar suņu erlihiozi. Riska samazināšana tika pieradīta pētījumos, ko novēroja sākot no trešās dienas pēc apstrādes, un kas ilga 4 nedēļas. Ērces, kuras jau ir atradušās uz suņa ķermeņa apstrādes laikā un kuras varētu nebūt iznīcinātas 2 dienu laikā, var palikt piesūkušās un redzamas. Tādēļ ieteicams nolasīt no dzīvnieka tās ērces, kuras jau ir uz suņa ķermeņa apstrādes laikā, tādējādi novēršot ērču piesūkšanos. Pēc vienas apstrādes reizes zāles darbojas kā repelents (atbaida) pret smilšu mušām (divas nedēļas pret P. papatasi vai trīs nedēļas pret P. perniciosus), pret odiem (divas nedēļas pret A. aegypti un četras nedēļas pret C. pipiens), kā arī četras nedēļas pret staļļa mušām (S. calcitrans).
sastāvs
Imidakloprīds: 100 mg/ml, Permetrīns: 500 mg/ml.
lietošana
Pilināšanai uz ādas. Minimālā ieteicamā deva sunim: imidakloprīds – 10 mg/kg ķermeņa svara (ķ.sv.), permetrīns – 50 mg/kg ķ.sv.Advantix devu noteikšanas shēma: Suņi (kg ķ.sv.) Zāļu nosaukums Tilpums (ml) Imidakloprīds (mg/kg uz ķ.sv.) Permetrīns (mg/kg uz ķ.sv.) no 25 līdz 40 kg Advantix šķīdums pilināšanai uz ādas suņiem 25 – 40 kg 4,0 ml 10 – 16 50 – 80 Suņiem, kuru ķermeņa svars ir vairāk par 60 kg, jālieto attiecīgo pipešu kombinācija. Lai samazinātu reinvāziju, ko izraisa jaunu blusu parādīšanās, ir ieteicams apstrādāt visus saimniecībā esošos suņus. Ja ir citi dzīvnieki, saimniecībā tos arī vajadzētu apstrādāt ar atbilstošiem līdzekļiem. Lai samazinātu blusu izplatību apkārtējā vidē, būtu jālieto atbilstoši videi draudzīgi līdzekļi, kas darbojas pret pieaugušām blusām un tām dažādās attīstības stadijās. Ja dzīvnieks samirkst, zāles saglabā efektivitāti. Tomēr vajadzētu izvairīties no ilgstošas, spēcīgas saskares ar ūdeni. Gadījumos, ja ir bieža saskare ar ūdeni, veterināro zāļu efektivitāte var samazināties. Šādā gadījumā ārstēšanu nedrīkst veikt biežāk kā reizi nedēļā. Ja ir nepieciešams suni mazgāt ar šampūnu, lai optimizētu zāļu iedarbību, ieteicams to veikt pirms Advantix lietošanas vai divas nedēļas pēc tās. Utu invāzijas gadījumā ieteicams 30 dienas pēc ārstēšanas veikt klīnisko izmeklēšanu, jo dažiem dzīvniekiem var būt nepieciešama atkārtota ārstēšana.Lietošanas metode: Izņemiet pipeti no iepakojuma. Turot pipeti vertikālā stāvoklī, atskrūvē un noņem vāciņu. Pagriež vāciņu un ar pretējo galu uzliek uz pipetes. Pagriež vāciņu, lai pārdurtu plombu, tad noņem vāciņu no pipetes.Suņiem, kuru ķermeņa svars ir 10 kg vai mazāk:Sunim esot stāvus pozīcijā, starp lāpstiņām pašķir apmatojumu, līdz kļūst redzama āda. Pipetes galu novieto uz ādas un vairākas reizes pipeti spēcīgi saspiež, lai tās saturs nokļūtu tieši uz ādas.
ražotājs

KVP Pharma+Veterin.Produk, Vācija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 32 reizes