Advantix 600mg šķīdums 6ml suņiem 40-60kg, 1 gb. | internetaptieka.lv
Advantix 600mg šķīdums 6ml suņiem 40-60kg, 1 gb. | internetaptieka.lv
Advantix 600mg šķīdums 6ml suņiem 40-60kg, 1 gb. | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Advantix 600mg šķīdums 6ml suņiem 40-60kg, 1 gb.

15,97€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Blusu (Ctenocephalides canis, Ctenocephalides felis) invāzijas ārstēšanai un kontrolei un utu (Trichodectes canis) invāzijas ārstēšanai suņiem. Blusas uz suņa ķermeņa pēc apstrādes tiek iznīcinātas vienas dienas laikā. Viena apstrāde novērš blusu invāziju četras nedēļas. Zāles var lietot kā daļu no ārstēšanas stratēģijas pret blusu alerģisko dermatītu, ja veterinārārsts tādu iepriekš ...

Vairāk par produktu

BEZRECEPŠU VETERINĀRĀS ZĀLES

Par produktu

Blusu (Ctenocephalides canis, Ctenocephalides felis) invāzijas ārstēšanai un kontrolei un utu (Trichodectes canis) invāzijas ārstēšanai suņiem. Blusas uz suņa ķermeņa pēc apstrādes tiek iznīcinātas vienas dienas laikā. Viena apstrāde novērš blusu invāziju četras nedēļas. Zāles var lietot kā daļu no ārstēšanas stratēģijas pret blusu alerģisko dermatītu, ja veterinārārsts tādu iepriekš ir diagnosticējis. Šīm zālēm piemīt pastāvīga akaricīda iedarbība un tās darbojas kā repelents pret ērču invāziju (četras nedēļas pret Rhipicephalus sanguineus, Ixodes ricinus vai trīs nedēļas pret Dermacentor reticulatus). Atbaidot un nogalinot erlihiozes pārnēsātājas ērces Rhipicephalus sanguineus, zāles tādējādi samazina ierosinātāja Ehrlichia canis pārnešanas iespējamību, tādējādi samazinot risku saslimt ar suņu erlihiozi. Riska samazināšana tika pieradīta pētījumos, ko novēroja sākot no trešās dienas pēc apstrādes, un kas ilga 4 nedēļas. Ērces, kuras jau ir atradušās uz suņa ķermeņa apstrādes laikā un kuras varētu nebūt iznīcinātas 2 dienu laikā, var palikt piesūkušās un redzamas. Tādēļ ieteicams nolasīt no dzīvnieka tās ērces, kuras jau ir uz suņa ķermeņa apstrādes laikā, tādējādi novēršot ērču piesūkšanos. Pēc vienas apstrādes reizes zāles darbojas kā repelents (atbaida) pret smilšu mušām (divas nedēļas pret P. papatasi vai trīs nedēļas pret P. perniciosus), pret odiem (divas nedēļas pret A. aegypti un četras nedēļas pret C. pipiens), kā arī četras nedēļas pret staļļa mušām (S. calcitrans).

sastāvs

1 ml šķīduma satur: Aktīvās vielas: Imidakloprīds: 100 mg/ml Permetrīns: 500 mg/ml. Advantix šķīdums pilināšanai uz ādas suņiem no 40kg līdz 60kg, Imidakloprīds: 600 mg/ml Permetrīns: 3000 mg/ml. Palīgviela: Butilhidroksitoluols 6 mg, Benzilalkohols.

lietošana
Pētījumu trūkuma dēļ šīs zāles nedrīkst lietot kucēniem līdz 7 nedēļu vecumam un suņiem, kuru ķermeņa svars ir mazāks par 1,5 kg. Atbilstoši suņa ķermeņa svaram jālieto attiecīgs Advantix pipetes izmērs (skat. devu noteikšanas shēmu). Nelietot gadījumos, ja konstatēta pastiprināta jutība pret aktīvajām vielām vai pret kādu no palīgvielām. Nelietot kaķiem.
ražotājs

KVP Pharma+Veterin.Produk, Vācija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 36 reizes