VetExpert Otiflush ausu šķīdums suņiem un kaķiem, 125 ml | internetaptieka.lv
VetExpert Otiflush ausu šķīdums suņiem un kaķiem, 125 ml | internetaptieka.lv
VetExpert Otiflush ausu šķīdums suņiem un kaķiem, 125 ml | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

VetExpert Otiflush ausu šķīdums suņiem un kaķiem, 125 ml

5,78€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

OtiFlush ausu šķīdums. Veterinārā dermokosmētika. Šķīdums ārējā auss kanāla skalošanai suņiem un kaķiem. Šķīduma optimālais pH 5 kavē dažādu mikroorganismu vairošanos, tāpēc to var izmantot visos ārējās auss iekaisuma gadījumos, neatkarīgi no tā izcelsmes (sēnītes, baktērijas). Hlorheksidīnam piemīt pretmikrobu un pretsēnīšu iedarbība. OtiFlush var izmantot iekaisuša auss kanāla skalošanai gan ...

Vairāk par produktu

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

OtiFlush ausu šķīdums. Veterinārā dermokosmētika. Šķīdums ārējā auss kanāla skalošanai suņiem un kaķiem. Šķīduma optimālais pH 5 kavē dažādu mikroorganismu vairošanos, tāpēc to var izmantot visos ārējās auss iekaisuma gadījumos, neatkarīgi no tā izcelsmes (sēnītes, baktērijas). Hlorheksidīnam piemīt pretmikrobu un pretsēnīšu iedarbība. OtiFlush var izmantot iekaisuša auss kanāla skalošanai gan kā monoterapiju, gan pirms citu auss līdzekļu lietošanas.

sastāvs

Ūdens, propilēnglikols, glicerīns, nātrija lauroila sarkozināts, pantenols, pienskābe, alantoīns, karbamīds, hlorheksidīna diglikonāts, salicilskābe, ksantāna sveķi, mentols, trietanolamīns.

lietošana
Mazu šķīduma daudzumu ievada ārējā auss kanālā. Pēc ievadīšanas ieteicama rūpīga auss pamatnes masāža. Lieko šķīduma daudzumu savāc ar vates tamponu.
ražotājs

Vetexpert, Polija

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 56 reizes