Aflubin pilieni, 20 ml | internetaptieka.lv
Aflubin pilieni, 20 ml | internetaptieka.lv
Aflubin pilieni, 20 ml | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Aflubin pilieni, 20 ml

Zīmols: Aflubin

7,15€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Aflubin pilieni, 20 ml. Aflubin ir homeopātiskas zāles, ko lieto gripas, gripai līdzīgu infekciju un saaukstēšanās profilaksei un ārstēšanai, kā arī locītavu sāpju un citu pavadošo reimatisko simptomu papildus terapijai. Aflubin ir dažādu atsevišķu homeopātisku zāļu savienojums. Specifiskā Aflubin sastāvdaļu kombinācija papildina tās iedarbības rezultātus, paplašinot indikāciju amplitūdu un paaugstina ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Aflubin pilieni, 20 ml. Aflubin ir homeopātiskas zāles, ko lieto gripas, gripai līdzīgu infekciju un saaukstēšanās profilaksei un ārstēšanai, kā arī locītavu sāpju un citu pavadošo reimatisko simptomu papildus terapijai. Aflubin ir dažādu atsevišķu homeopātisku zāļu savienojums. Specifiskā Aflubin sastāvdaļu kombinācija papildina tās iedarbības rezultātus, paplašinot indikāciju amplitūdu un paaugstina terapijas drošību un vienkāršību. Homeopātiskā ārstēšana stiprina organisma aizsargspējas, tādējādi atvieglojot un ārstējot akūtus un hroniskus stāvokļus.
sastāvs
Aktīvās vielas: Gentiana luteaD1 1 ml, Aconitum napellus D6 10ml, Bryonia D6 10ml, Ferrum phosphoricum D12 10 ml, Acidum sarcolacticum D12 10ml.
lietošana
Vienmēr lietojiet Aflubin tieši tā, kā norādīts šajā lietošanas instrukcijā. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam. 
ražotājs

Richard Bittner AG, Austrija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 47 reizes