Agnucaston 4 mg, 30 apvalkotās tabletes | internetaptieka.lv
Agnucaston 4 mg, 30 apvalkotās tabletes | internetaptieka.lv
Agnucaston 4 mg, 30 apvalkotās tabletes | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Agnucaston 4 mg, 30 apvalkotās tabletes

10,13€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Agnucaston 4 mg, 30 apvalkotās tabletes. Agnucaston apvalkotās tabletes izmanto ārstēšanā sievietēm sekojošos gadījumos: menstruālā cikla traucējumi; premenstruālais sindroms; mastodīnija (sāpīgi un piebrieduši krūšu dziedzeri). Gadījumos, kad ir sūdzības par sāpīgiem un piebriedušiem krūts dziedzeriem vai citas sūdzības, kas attiecināmas uz menstruācijām vai menstruālā cikla traucējumiem, lūdzu konsultējieties ar savu ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Ātra piegāde jau Rītdien

Bezmaksas piegāde Latvijā pirkumiem no 9,99€.

Piegādājam / Tarnime / Pristatome

Pakomāti Pakomāti
Kurjers Kurjers
Saņemt Aptiekā Saņemt Aptiekā
Ekspress piegāde Ekspress piegāde

100% Droši maksājumi!

Swedbank
SEB
Citadele
Luminor
mastercard
visa

Par produktu

Agnucaston 4 mg, 30 apvalkotās tabletes. Agnucaston apvalkotās tabletes izmanto ārstēšanā sievietēm sekojošos gadījumos: menstruālā cikla traucējumi; premenstruālais sindroms; mastodīnija (sāpīgi un piebrieduši krūšu dziedzeri). Gadījumos, kad ir sūdzības par sāpīgiem un piebriedušiem krūts dziedzeriem vai citas sūdzības, kas attiecināmas uz menstruācijām vai menstruālā cikla traucējumiem, lūdzu konsultējieties ar savu ārstu, lai izslēgtu jebkuru slimību, kas varētu prasīt īpašu ārsta uzmanību.
sastāvs
Aktīvās vielas: 1 apvalkotā tablete satur 4 mg parastā viteksa ( Vitex agnus castus) augļu sauso ekstraktu (Agni casti fructi extractum siccum 7 – 11 : 1) Ekstraģents:: 70% etanols [tilp.%]. 
lietošana
Tabletes lietojamas iekšķīgi. Ja ārsts nav ieteicis citādi, tad ieteicamā deva ir viena apvalkotā tablete vienu reizi dienā.Agnucaston apvalkotās tabletes jālieto vismaz 3 mēnešus bez pārtraukuma, - pat menstruāciju laikā. Tablete jānorij vesela, nesakošļāta, uzdzerot pietiekamu šķidruma daudzumu (piem., 1 glāzi ūdens).Sūdzībām izzūdot vai pēc stāvokļa uzlabošanās ārstēšana jāturpina vairākas nedēļas. 
ražotājs

Bionorica SE, Vācija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 357 reizes