Airtal krēms, 60 g | internetaptieka.lv
Airtal krēms, 60 g | internetaptieka.lv
Airtal krēms, 60 g | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Airtal krēms, 60 g

Zīmols: Airtal
8,01€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Aceklofenakam ir pretsāpju, pretiekaisuma un pretreimatisma darbība. Aceklofenaks krēma veidā padara iespējamu lokālu iekaisuma un sāpju stāvokļu ārstēšanu. Airtal krēmu var lietot iekaisumu un sāpīgu stāvokļu ārstēšanai, traumu un skeleta-muskuļu bojājuma gadījumos, piemēram, cīpslu, saišu, muskuļu un locītavu sāpju un iekaisuma gadījumā, ko izraisījis sastiepums, pārpūle vai sasitums, kā arī ...
Vairāk par produktu

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Aceklofenakam ir pretsāpju, pretiekaisuma un pretreimatisma darbība. Aceklofenaks krēma veidā padara iespējamu lokālu iekaisuma un sāpju stāvokļu ārstēšanu. Airtal krēmu var lietot iekaisumu un sāpīgu stāvokļu ārstēšanai, traumu un skeleta-muskuļu bojājuma gadījumos, piemēram, cīpslu, saišu, muskuļu un locītavu sāpju un iekaisuma gadījumā, ko izraisījis sastiepums, pārpūle vai sasitums, kā arī muguras sāpju (lumbago) un greizā kakla gadījumā, un arī iekaisuma audos ap locītavām gadījuma (periartrīts), piemēram, cīpslu iekaisums un "tenisista elkonis". Ja pēc 7 dienām nejūtaties labāk vai jūtaties sliktāk, Jums jākonsultējas ar ārstu.
sastāvs
Aktīvās vielas: Viens g krēma satur 15 mg aceklofenaka. 
lietošana
Airtal krēmu lietot trīs reizes dienā, viegli ierīvējot 1,5 – 2 g krēma (aptuveni 5-7 cm garumā) skartajā zonā, proporcionāli skartā laukuma lielumam. 
ražotājs

Gedeon Richter Plc., Ungārija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 121 reizes