Allergosan krēms, 18 g | internetaptieka.lv
Allergosan krēms, 18 g | internetaptieka.lv
Allergosan krēms, 18 g | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Allergosan krēms, 18 g

Zīmols: Allergosan
3,73€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Allergosan krēms ir zāles alerģiju ārstēšanai. Lietojot to uz ādas, tas novērš niezi, samazina apsārtumu, tūsku un izsitumus. Allergosan krēmu lieto kukaiņu kodumu, kontaktdermatīta un citu niezošu dermatožu (ādas iekaisuma), dažādu alerģiskas izcelsmes izsitumu un niezes, kas neaptver plašus ādas apvidus, gadījumā. Ja pēc 5 līdz 7 dienām nejūtat uzlabojumu ...
Vairāk par produktu

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Allergosan krēms ir zāles alerģiju ārstēšanai. Lietojot to uz ādas, tas novērš niezi, samazina apsārtumu, tūsku un izsitumus. Allergosan krēmu lieto kukaiņu kodumu, kontaktdermatīta un citu niezošu dermatožu (ādas iekaisuma), dažādu alerģiskas izcelsmes izsitumu un niezes, kas neaptver plašus ādas apvidus, gadījumā. Ja pēc 5 līdz 7 dienām nejūtat uzlabojumu vai jūtaties sliktāk, Jums jākonsultējas ar savu ārstu.
sastāvs
Aktīvās vielas: 1 g krēma satur 10 mg hloropiramīna hidrohlorīda. 
lietošana
Pieaugušajiem un bērniem (no zīdaiņa vecuma līdz 18 gadiem) Plānu krēma kārtiņu uzklāj uz bojātajiem ādas rajoniem 2 – 3 reizes dienā, rūpīgi ierīvējot to ādā.Lietošanas veids:Allergosan krēms ir paredzēts tikai lietošanai uz ādas.Allergosan krēmu var lietot zem cieša pārsēja vai fizioterapeitiskās procedūrās, lai paātrinātu uzsūkšanos caur ādu un nodrošinātu ātrāku terapeitisko iedarbību.Allergosan krēmu nedrīkst lietot uz vaļējām brūcēm, acīs, uz deguna un mutes gļotādām.Terapijas ilgums 5 – 7 dienas. 
ražotājs

Sopharma PLC, Bulgārija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 81 reizes