Almagel A suspensija, 170 ml | internetaptieka.lv
Almagel A suspensija, 170 ml | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Almagel A suspensija, 170 ml

Zīmols: Almagel A

6,24€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Almagel A suspensija, 170 ml. Almagel A ir indicēts visos gadījumos, kas saistīti ar paaugstinātu kuņģa skābes veidošanos un sāpēm, piemēram: kuņģa un divpadsmitpirkstu zarnas čūla; akūts gastrīts (kuņģa gļotādas iekaisums); hronisks gastrīts ar normālu vai hipersekrēciju; hiatus hernia (diafragmas trūce); refluksa ezofagīts (stāvoklis, kad kuņģa skābe no kuņģa nonāk ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Ātra piegāde jau Rītdien

Bezmaksas piegāde Latvijā pirkumiem no 9,99€.

Piegādājam / Tarnime / Pristatome

Pakomāti Pakomāti
Kurjers Kurjers
Saņemt Aptiekā Saņemt Aptiekā
Ekspress piegāde Rīgā Ekspress piegāde Rīgā

100% Droši maksājumi!

AS Citadele banka
Luminor Bank AS
Revolut Bank UAB
SEB Banka AS
Swedbank AS
Google Pay
Apple Pay
mastercard
visa

Par produktu

Almagel A suspensija, 170 ml. Almagel A ir indicēts visos gadījumos, kas saistīti ar paaugstinātu kuņģa skābes veidošanos un sāpēm, piemēram: kuņģa un divpadsmitpirkstu zarnas čūla; akūts gastrīts (kuņģa gļotādas iekaisums); hronisks gastrīts ar normālu vai hipersekrēciju; hiatus hernia (diafragmas trūce); refluksa ezofagīts (stāvoklis, kad kuņģa skābe no kuņģa nonāk atpakaļ barības vadā) un gastroduodenīts (kuņģa un divpadsmitpirkstu zarnas gļotādas iekaisums); grēmas; zarnu darbības traucējumi; kuņģa un divpadsmitpirkstu zarnas čūlas asiņošanas profilaksei; citi kuņģa - zarnu trakta traucējumi un komplikācijas, kas saistītas ar zāļu lietošanu. Ja Jūs nejūtat uzlabojumu vai jūtaties sliktāk, Jums jākonsultējas ar savu ārstu.

sastāvs

Aktīvās vielas: Alumīnija hidroksīds, magnija hidroksīds un benzokaīns.5 ml (1 mērkarote) suspensijas iekšķīgai lietošanai satur 2,18 g alumīnija hidroksīda gela (15,3 % Al(OH)3), kas atbilst 218 mg alumīnija oksīda (10 % Al2O3), 350 mg magnija hidroksīda pastas (31 % Mg(OH)2), kas atbilst 75 mg magnija oksīda un 109 mg benzokaīna. 

lietošana
Almagel A jālieto sekojoši:Atkarībā no slimības stāvokļa lieto pa 1 - 2 mērkarotēm (1 mērkarote - 5 ml) 3 – 4 reizes dienā (½ stundu pirms ēšanas un vakarā pirms gulētiešanas). Divpadsmitpirkstu zarnas čūlas un dažu kuņģa čūlas veidu gadījumā Almagel A var lietot starp ēdienreizēm. Profilakses nolūkos jālieto pa 1 – 2 mērkarotēm Almagel A pirms zāļu, kuras kairina kuņģa - zarnu traktu, lietošanas. 
ražotājs

Balkanpharma – Troyan AD, Bulgārija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 222 reizes