Antiflat pilieni, 50 ml | internetaptieka.lv
Antiflat pilieni, 50 ml | internetaptieka.lv
Antiflat pilieni, 50 ml | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Antiflat pilieni, 50 ml

Zīmols: Antiflat

7,63€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Antiflat pilieni, 50 ml. Kuņģa- zarnu trakta darbības traucējumi, nepiemērota diēta, pārtika, kas izraisa vēdera uzpūšanos, un gaisa rīšana izraisa gāzu veidošanos un uzkrāšanos. Zīdaiņiem un maziem bērniem vēdera uzpūšanos izraisa steidzīga zīšana vai dzeršana. Liekais gāzes daudzums kuņģa- zarnu traktā atrodas neaktīvu, sīku burbulīšu veidā. Sakarā ar to tiek ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Antiflat pilieni, 50 ml. Kuņģa- zarnu trakta darbības traucējumi, nepiemērota diēta, pārtika, kas izraisa vēdera uzpūšanos, un gaisa rīšana izraisa gāzu veidošanos un uzkrāšanos. Zīdaiņiem un maziem bērniem vēdera uzpūšanos izraisa steidzīga zīšana vai dzeršana. Liekais gāzes daudzums kuņģa- zarnu traktā atrodas neaktīvu, sīku burbulīšu veidā. Sakarā ar to tiek traucēta vai pat pilnīgi nomākta gāzu uzsūkšanās caur zarnu gļotādu. Pēc Antiflat suspensijas lietošanas zāļu aktīvā viela simetikons- izraisa tūlītēju burbulīšu sadalīšanos. Rezultātā atbrīvojušās gāzes spēj no organisma izkļūt parastajā ceļā. Aktīvā viela neuzsūcas organismā un tā tiek izvadīta no organisma neizmainītā veidā. Antiflat suspensijas lietošanas rezultātā samazinās sūdzības un izzūd saspīlējuma sajūta vēderā. Izzūd arī diafragmas pārvietošanās izraisītā spiediena sajūta sirdī (Rēmhelda sindroms).
sastāvs
1 ml suspensijas satur 41,2 mg simetikona. 
lietošana
Antiflat suspensija ir īpaši piemērota zīdaiņiem, maziem bērniem, gados vecākiem pacientiem un pacientiem ar zobu protēzēm.Antiflat suspensija ir piemērota cukura diabēta slimniekiem.Antiflat suspensiju lieto iekšķīgi. 
ražotājs

G. L. Pharma GmbH, Austrija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 95 reizes