AP Lecitīns 1200 mg, 60 kapsulas | internetaptieka.lv
AP Lecitīns 1200 mg, 60 kapsulas | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Aknu veselībai, centrālajai nervu sistēmai, intelektuālajai darbībai, atmiņai, veciem cilvēkiem, holesterīna/cukura līmeņa pazemināšanai, sirds un asinsvadu sistēmai. Lecitīns ir dabisks fosfolipīdu maisījums. Lecitīns aizkavē holesterīna un citu tauku uzkrāšanos uz artēriju sieniņām, kas iesaistītas tauku vielmaiņas procesā. Lecitīns ir ļoti svarīgs aknu un žultsskābju aktīvai darbībai &ndash ...

Vairāk par produktu

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Par produktu

Aknu veselībai, centrālajai nervu sistēmai, intelektuālajai darbībai, atmiņai, veciem cilvēkiem, holesterīna/cukura līmeņa pazemināšanai, sirds un asinsvadu sistēmai. Lecitīns ir dabisks fosfolipīdu maisījums. Lecitīns aizkavē holesterīna un citu tauku uzkrāšanos uz artēriju sieniņām, kas iesaistītas tauku vielmaiņas procesā. Lecitīns ir ļoti svarīgs aknu un žultsskābju aktīvai darbībai – tas pārvērš taukus atbilstošā formā, kas ir ļoti svarīga šūnu struktūras sastāvdaļa, kas aizsargā aknu šūnas no toksīniem. Lecitīns veicina atmiņu un intelektuālo darbaspēju uzlabošanos. Lecitīns ir nepieciešams grūtniecēm, jo ​​nepietiekams lecitīna daudzums bērna organismā var izraisīt garīgās un fiziskās nepietiekamības attīstību.

sastāvs

Lecitīns, želatīns, saulespuķu eļla, mitrumuzturētājs - glicerīns. Produkts satur no sojas pupām iegūtas sastāvdaļas.

lietošana
1 - 3 kapsulas dienā. Nepārsniegt ieteicamo uztura bagātinātāja diennakts devu. Produkts paredzēts ilgstošai lietošanai. Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju. Glabāt rūpīgi noslēgtu istabas temperatūrā, bērniem nepieejamā vietā. Nelietot, ja bojāts iepakojums. 
ražotājs

Aptiekas Produkcija, Latvija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 164 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi