Par produktu

Augstas viskozitātes gels, kas nodrošina ātru atvieglojumu jau vienas nakts laikā pacientiem ar izmainītu asaru plēvīti.Tas ir paredzēts, lai atjaunotu visus trīs asaru plēves slāņus, ieskaitot virspusējo lipīdu slāni. Tas nodrošina maksimālu simptomu atvieglošanu un mitruma noturēšanu uz acs virsmas. Produkts nodrošina nomierinošu efektu uz acīm un vienlaikus saglabā mitrumu un ilgstoši novērš sausuma sajūtu.Artelac® Nighttime Gel lieliski piemērots cilvēkiem ar sauso acu simptomiem, piemēram, nogurumu, spriedzi, smilšu sajūtu acīs un dedzinošām sajūtām un / vai pārmērīgu asarošanu. Arī tiem, kuriem parastie mākslīgie asaru pilieni nav pietiekami, lai kontrolētu simptomus.Artelac® Nighttime Gel papildu aizsardzībai var lietot kopā ar citiem acu sausuma nomācošiem līdzekļiem.-Derīgs 1,5m pēc atvēršanas
sastāvs
1 g satur 2 mg karbomēra, triglicerīdus ar vidēju ķēdes garumu un sterilu ūdeni, sorbītu un nātrija hidroksīdu. Kā konservants izmantots cetrimīds.
lietošana
Iepiliniet vienu Artelac® Nighttime Gel gela pilienu acī 15 min pirms naktsmiera; vai arī katru dienu var lietot 3 līdz 5 gela pilienus. Pirms lietošanas izņemiet kontaktlēcas.
ražotājs

Dr.Gerhard Mann Chem.

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 45 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi