Artelac rebalance acu pilieni, 10 ml | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

0 Atsauksmes

Artelac rebalance acu pilieni, 10 ml

Zīmols: Artelac
12,10€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Ilgstoša mitrināšana pastāvīgi sausām, nogurušām un kairinātām acīm. Nodrošina atvieglojumu un aizsardzību asaru plēvītes hroniskas slimības izraisīta acs sausuma gadījumā. 
Vairāk par produktu

Par produktu

Artelac Rebalance satur  nātrija hialuronātu, mitrinātāju, un polimēru PEG 8000, kas pagarina iedarbības laiku un stabilizē asaru plēvi. Šī kombinācija nodrošina ilgstošu atvieglojumu, neradot neskaidru redzi. -Elektrolīti- kālijs, nātrijs, kalcijs un magnijs sniedz atbalstu sausās acs mitrināšanā un atjauno acs fizioloģisko virsmas virsmu, kas nepieciešama, lai uzturētu veselīgas acs virsmas funkcijas.-B12 vitamīns novērš oksidatīvo stresu, papildus nodrošinot acs virsmas aizsardzību.-Var pilināt uz kontaktlēcām-Derīgs 2m pēc atvēršanas
sastāvs
Satur 0.15% hialuronskābes, 0.5% polietilēnglikola 8000 (PEG 8000), kālija hlorīdu, kalcija hlorīdu, magnija hlorīdu, nātrija hlorīdu, B12 vitamīnu, injekciju ūdeni, borskābi un Oxyd® (maigas iedarbības konservantu, kas uz acs virsmas pārveidojas par ūdeni, skābekli un sāls joniem).
lietošana
Iepiliniet vienu pilienu Artelac® Rebalance katrā acī 3 līdz 5 reizes dienā vai biežāk, ja nepieciešams. Jūs to varat lietot katru dienu un tik bieži, cik vēlaties. Lietošanas ilgumam nav ierobežojuma.
ražotājs

Dr.Gerhard Mann Chem.

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 61 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi