Par produktu

Uzsūcošs putu pārsējs ar salu 4,5cm x4,5 cm, ar mīkstu silikona kontakt slāni brūcei, fiksējošu 1,5 cm malu un tvaikus caurlaidošu, ūdens izturīgu poliuretāna plēves slāni pārsēja virspusē.
sastāvs
Askina® DresSil Border struktūra:1. Poliuretāna aizsargplēvīte• Ļoti labi elpojoša• Aiztur baktērijas un ūdeni2. Hidrofils putu slānis• Mīksts un elastīgs• Teicamas uzsūkšanas spējas3. Silikona līpošais slānis 
lietošana
Noņemiet aizsarg plēvi no pārsēja un uzlieciet pārsēju ar mīksta silikona kontakt slāni - līpošo pusi uz brūces, pārsēju nav nepieciešams iestiept. Atbilstošai, drošai un ērtai pārsēja lietošanai, izvēlieties piemērota izmēra brūces pārsēju. Ievērojiet, lai pārsēja uzsūcošā putu daļa būtu par vismaz 5 mm mazām brūcēm, bet 1 cm - 2 cm vidējām un lielākām brūcēm, lielāka par brūces malām. Lielām, dziļām un plašām brūcēm pārsēja putu daļai jābūt lielākai līdz pat 5 cm par brūces malām. Askina® DresSil Border kombinācijā ar Prontosan® brūču gelu un Prontosan® brūču gelu X nodrošina brūcē mitru vidi. Mitra brūces vide ir dabiska vide brūces dzīšanai. Mitrā vidē brūce sadzīst par 50% ātrāk salīdzinot ar brūci, kas dzīst sausā vidē.
ražotājs

B.Braun Melsungen AG

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 27 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi