Aspirin Cardio 100 mg (aspirīns), 98 tabletes | internetaptieka.lv
Aspirin Cardio 100 mg (aspirīns), 98 tabletes | internetaptieka.lv
Aspirin Cardio 100 mg (aspirīns), 98 tabletes | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Aspirin Cardio 100 mg (aspirīns), 98 tabletes

Zīmols: Aspirin

8,68€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Aspirin Cardio 100 mg, 98 tabletes. Aspirin Cardio tabletes ir paredzētas sekojošai kardiovaskulārai lietošanai: Mirstības riska samazināšanai pacientiem ar aizdomām par akūtu miokarda infarktu. Saslimstības un mirstības riska samazināšanai pacientiem ar agrāk pārciestu miokarda infarktu. Sekundārai insulta profilaksei. Pārejošu išēmisku lēkmju un insulta riska samazināšanai pacientiem ar pārejošu išēmiju. Saslimstības ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Ātra piegāde jau Rītdien

Bezmaksas piegāde Latvijā pirkumiem no 9,99€.

Piegādājam / Tarnime / Pristatome

Pakomāti Pakomāti
Kurjers Kurjers
Saņemt Aptiekā Saņemt Aptiekā
Ekspress piegāde Ekspress piegāde

100% Droši maksājumi!

Swedbank
SEB
Citadele
Luminor
mastercard
visa

Par produktu

Aspirin Cardio 100 mg, 98 tabletes. Aspirin Cardio tabletes ir paredzētas sekojošai kardiovaskulārai lietošanai: Mirstības riska samazināšanai pacientiem ar aizdomām par akūtu miokarda infarktu. Saslimstības un mirstības riska samazināšanai pacientiem ar agrāk pārciestu miokarda infarktu. Sekundārai insulta profilaksei. Pārejošu išēmisku lēkmju un insulta riska samazināšanai pacientiem ar pārejošu išēmiju. Saslimstības un nāves gadījumu riska samazināšanai pacientiem ar stabilu un nestabilu stenokardiju. Trombembolijas novēršanai pēc asinsvadu ķirurģijas vai ķirurģiskas iejaukšanās, piemēram, PTCA, CABG, karotīdu endarterektomija, arteriovenozā šuntēšana. Dziļo vēnu trombozes un plaušu embolijas riska samazināšanai pēc ilgtermiņa imobilizācijas, piemēram, pēc lielām operācijām. Pirmā miokarda infarkta riska samazināšanai cilvēkiem ar kardiovaskulāra riska faktoriem, piemēram, cukura diabētu, hiperlipidēmiju, hipertensiju, aptaukošanos, smēķētājiem, vecāka gadagājuma cilvēkiem.

sastāvs

Aktīvās vielas: Acetilsalicilskābe; 1 tablete satur 100 mg acetilsalicilskābes. 

lietošana
Mirstības riska samazināšanai pacientiem ar aizdomām par akūtu miokarda infarktu: 100 līdz 200 mg dienā vai 300 mg katru otro dienu.Saslimstības un mirstības riska samazināšanai pacientiem ar agrāk pārciestu miokarda infarktu: 100 līdz 300 mg dienā.Sekundārai insulta profilaksei: 100 līdz 300 mg dienā. Pārejošu išēmisku lēkmju un insulta riska samazināšanai pacientiem ar pārejošu išēmiju: 100 līdz 300 mg dienā.Saslimstības un nāves gadījumu riska samazināšanai pacientiem ar stabilu un nestabilu stenokardiju: 100 līdz 300 mg dienā. 
ražotājs

Bayer Bitterfeld GmbH, Greppin, Vācija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 128 reizes