-35%
Avene Gentle eye make-up remover acīm, 125 ml | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

HIPOALERĢISKS NEIZRAISA KOMEDONU VEIDOŠANOS. Speciāli izstrādāts rūpīgai, maigai meikapa noņemšanai no ādas ap acīm un skropstām. Avene ģeotermālā ūdens klātbūtne nodrošina mīkstinošu un nomierinošu iedarbību, ļaujot šo gēlu izmantot jutīgās ādas ap acīm kopšanai, ja lieto kontaktlēcas, kā arī ūdensnoturīgo skropstu tušu. Rada svaiguma, komforta sajūtu. Mitrinošais komponents novērš skropstu ...

Vairāk par produktu

Par produktu

HIPOALERĢISKS NEIZRAISA KOMEDONU VEIDOŠANOS. Speciāli izstrādāts rūpīgai, maigai meikapa noņemšanai no ādas ap acīm un skropstām. Avene ģeotermālā ūdens klātbūtne nodrošina mīkstinošu un nomierinošu iedarbību, ļaujot šo gēlu izmantot jutīgās ādas ap acīm kopšanai, ja lieto kontaktlēcas, kā arī ūdensnoturīgo skropstu tušu. Rada svaiguma, komforta sajūtu. Mitrinošais komponents novērš skropstu, ādas sausumu.

lietošana
Uzklājiet uz acīm, izmantojot kokvilnas plāksnīti. Pēc pāris sekundēm ar maigām kustībām notīriet pat visnoturīgāko kosmētiku. Optimālai efektivitātei pēc kosmētikas noņēmēja izsmidziniet uz sejas Avene Thermal Spring ūdeni. 
ražotājs

Pierre Fabre, Labaratories Dermatalogiques Avene, Francija.

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 48 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi