Babē Depigment+ Izgaismojošs losjons, 150 ml

Zīmols:

Babē
-35%

Preci pēdējās 3 dienās skatījās 35 reizes

Babē Depigment+ Izgaismojošs losjons, 150 ml | internetaptieka.lv
Babē Depigment+ Izgaismojošs losjons, 150 ml | internetaptieka.lv
-35%
InternetAptieka.lv kosmētikas somiņa DĀVANA
Dāvana no 69€
Attēlam ir ilustratīva nozīme
17,61€

27,10€

(35% atlaide)

30 dienu zemākā: 24,39€ (-28%)


Ir noliktavā

Atlikuši tikai 10

Preci pēdējās 3 dienās skatījās 35 reizes


Losjons ar ļoti virspusēju iedarbību, kas ādu atjauno un padara mirdzošu, vienlaikus izlīdzinot toni. Tā inovatīvā tekstūra piedāvā atsvaidzinošu pieredzi, kas sniedz iespēju to uzklāt pat ar plaukstām.
Apraksts
InternetAptieka.lv kosmētikas somiņa DĀVANA
Dāvana no 69€

InternetAptieka.lv kosmētikas somiņa DĀVANA

Iegādājoties kosmētikas produktus 69€ vērtībā, DĀVANĀ saņemsiet InternetAptieka.lv kosmētikas somiņu ar dažādiem mini produktiem. Dāvana automātiski tiks pievienota pirkumu grozam. Dāvanas nesummējas un par vienu pirkumu iespējamas saņemt tikai vienu dāvanu.

Kosmētikas somiņa DĀVANA

Dāvana

Ātra bezmaksas piegāde

Bezmaksas piegāde Latvijā pasūtījumiem virs 9,99 €. Lasīt vairāk

Express piegāde

Piegāde Rīgā dažu stundu laikā

Piegāde visā Baltijā

Ātri un droši

Pasūtījuma saņemšana aptiekā 3h laikā

Saņem SMS un dodies pakaļ pasūtījumam


100% Droši maksājumi!

mastercard visa apple_pay google_pay
Swedbank AS Luminor Bank AS AS Citadele banka Revolut Bank UAB SEB Banka AS

Laboratorios BABÉ, vēloties piedāvāt labāko kopšanas formulu, laiž klajā DEPIGMENT+ – trīs produktu klāstu, kas padara ādu gaišāku, izlīdzina ādas toni un koriģē ādas plankumus un hiperpigmentāciju.
DEPIGMENT+ ir līnija, ko veido trīs produkti, kurus var izmantot kopā kā visaptverošu kopšanas līdzekli vai atsevišķi sejas kopšanas procedūru ietvaros atbilstoši katras personas ādas vajadzībām.
BABÉ depigmentācijas klāsts novērš, padara gaišāku un mirdzošāku un koriģē jau redzamos plankumus un tos, kas gaida paslēpušies zem virsējiem ādas slāņiem.

Pirmā darbība šajā visaptverošajā plankumu ārstēšanā un novēršanā ir DEPIGMENT+ IZGAISMOJOŠS LOSJONS, losjons ar ļoti virspusēju iedarbību, kas ādu atjauno un padara mirdzošu, vienlaikus izlīdzinot toni. Tā inovatīvā tekstūra piedāvā atsvaidzinošu pieredzi, kas sniedz iespēju to uzklāt pat ar plaukstām.

Ražotājs

Babe Laboratorius, Spānija

Uzklājiet uz tīras, sausas ādas. Viegli iemasējot, lai uzsūktos.

Aqua, gluconolactone, niacinamide, propanediol, ascorbyl glucoside, panthenol, propylene glycol, bis-peg-12 dimethicone, sodium hyaluronate, centella asiatica extract, avena sativa kernel extract, lactobacillus ferment, phytic acid, glycerin, isopentyldiol, polysorbate 20, sodium metabisulfite, pantolactone, parfum, sodium hydroxide, sodium benzoate, potassium sorbate

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi

MyEmerg Ārsta konsultācija