Baldriāna tinktūra, 90 ml | internetaptieka.lv
Baldriāna tinktūra, 90 ml | internetaptieka.lv
Baldriāna tinktūra, 90 ml | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Baldriāna tinktūra, 90 ml

Zīmols: RFF

5,97€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Baldriāna tinktūra, 90 ml Baldriāna tinktūra RFF, pilieni iekšķīgai lietošanai, šķīdums ir augu izcelsmes zāles, ko lieto vieglas nervu spriedzes un/vai iemigšanas grūtību mazināšanai. Baldriāna tinktūras nomierinošais efekts, kas empīriski atzīts jau sen, ir pierādīts gan preklīniskos pētījumos, gan kontrolētos klīniskos novērojumos. Ir pierādīts, ka baldriāna sakņu spirta ekstrakti uzlabo ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Baldriāna tinktūra, 90 ml Baldriāna tinktūra RFF, pilieni iekšķīgai lietošanai, šķīdums ir augu izcelsmes zāles, ko lieto vieglas nervu spriedzes un/vai iemigšanas grūtību mazināšanai. Baldriāna tinktūras nomierinošais efekts, kas empīriski atzīts jau sen, ir pierādīts gan preklīniskos pētījumos, gan kontrolētos klīniskos novērojumos. Ir pierādīts, ka baldriāna sakņu spirta ekstrakti uzlabo iemigšanu un miega kvalitāti, ko nodrošina tinktūras sastāvā esošās ķīmisko vielu grupas valepotriāti, seskviterpēni, lignāni un flavonoīdi, kas iedarbojas nomierinoši uz centrālo nervu sistēmu un spazmolītiski uz iekšējo orgānu gludo muskulatūru.
sastāvs
Aktīvās vielas: 1 ml šķīduma satur 1 ml Baldriāna sakņu tinktūras (Valerianae tinctura) 1:5 (ekstraģents: etilspirts 70 tilpuma %).Palīgvielu nav. 
lietošana
Baldriāna tinktūra RFF nav ieteicama lietošanai bērniem līdz 12 gadu vecumam, jo nav pietiekamas informācijas par lietošanas drošību.Pusaudžiem pēc 12 gadu vecuma, pieaugušajiem un gados vecākiem cilvēkiem ieteicamā reizes deva ir 20-30 pilieni.Nervu spriedzes mazināšanai lietot līdz 3 reizēm dienā.Miega traucējumu gadījumā reizes devu ieņemt ½ līdz 1 stundu pirms gulētiešanas, nepieciešamības gadījumā vakarā var lietot vēl 1 devu.Maksimālā dienas deva: 4 reizes devas 
ražotājs

AS Rīgas farmaceitiskā fabrika, Latvija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 83 reizes