Beotebal 10 mg, 60 tabletes | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Beotebal 10 mg, 60 tabletes

24,24€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Biotīna deficīta ārstēšana pieaugušajiem.

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

BEOTEBAL ietilpst vitamīnu preparātu grupā.To lieto biotīna deficīta ārstēšanai pieaugušajiem.Biotīna deficīts var izraisīt šādus simptomus: nogurums, parestēzija (patoloģiska sajūta ādā ar tādiem simptomiem kā tirpšana, durstīšana, salšana, dedzināšana, nejutīgums), plānāki mati, matu izkrišana, dermatīts (ādas iekaisums, kas parasti izpaužas ar niezi un apsārtumu) ap acīm, degunu, muti, ausīm un cirkšņos, konjunktivīts (acu iekaisums, kas padara acis sārtas vai iesarkanas), nagu un matu augšanas traucējumi un pārmērīgs trauslums.

sastāvs

Aktīvā viela ir biotīns. Katra tablete satur 10 mg biotīnaCitas sastāvdaļas ir: laktozes monohidrāts, mikrokristāliskā celuloze (E 460), povidons (E 1201), kroskarmelozes nātrija sāls, bezūdens koloidālais silīcija oksīds, magnija stearāts (E 572).

lietošana
Vienmēr lietojiet šīs zāles tieši tā, kā ārsts vai farmaceits Jums teicis. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam.Ieteicamā deva:Pieaugušie, arī gados vecāki cilvēkiViena tablete (10 mg biotīna) BEOTEBAL reizi dienā.Bērni un pusaudžiBEOTEBAL nav paredzēts lietošanai bērniem un pusaudžiem.Lietošanas veidsTabletes jānorij veselas, nekošļājot, uzdzerot pietiekami daudz šķidruma, ieteicams ūdens.
ražotājs

Warszawskie Zaklady Farmaceutyczne Polfa S.A., Polija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 153 reizes