Bepanthen Anti-Exem krēms, 50 g | internetaptieka.lv
Bepanthen Anti-Exem krēms, 50 g | internetaptieka.lv
Bepanthen Anti-Exem krēms, 50 g | internetaptieka.lv
Bepanthen Anti-Exem krēms, 50 g | internetaptieka.lv
Nateo DĀVANA
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Rating 4 Rating 4 Rating 4 Rating 4 Rating 4

1 Atsauksmes

Bepanthen Anti-Exem krēms, 50 g

Zīmols: Bepanthen

12,49€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Bepanthen® Anti-Exem krēms paredzēts, lai mazinātu niezi un apsārtumu, kas radies kairinātas bet neievainotas ādas gadījumos: sausa āda, atopiskais dermatīts (atopiskā ekzēma). Krēms uzlabo ādas aizsargfunkciju savas lipīdu lamellārās tehnoloģijas dēļ, nodrošina niezes mazināšanos.
Nateo DĀVANA

Nateo DĀVANA

Pērkot jebkuru produktu no kategorijas māmiņa un bērns, dāvanā Nateo Gummies paraudziņš.

Nateo D3 DĀVANA

Dāvanas vērtība - Eur 0,00

Par produktu

Bepanthen® Anti-Exem krēms mazina niezi un apsārtumu atopiskā dermatīta gadījumā. Bepanthen® Anti-Exem krēma sastāvā nav hormonu. Tas apvieno niezi ātri mazinošu un ādas aizsargfunkcijas atjaunojošu iedarbību, palīdzot jūsu ādai sadzīt un mazinot vēlmi to kasīt. Krēms mazina niezi, tādējādi nodrošinot vismaz 7 stundas nepārtraukta miega bērniem un viņu ģimenēm.
Ādas kairinājumu, sausumu, apsārtumu un niezi var izraisīt dažādi traucējumi, piemēram, sausa āda, atopiskais dermatīts jeb atopiskā ekzēma. Iespējamās stiprās niezes gadījumā ir vēlme kasīt ādu, taču tas vēl vairāk bojā Jūsu ādu.
Bepanthen® Anti-Exem krēms ir balts krēms, kas, nesaturot hormonus, apvieno niezi mazinošu un ādas aizsargfunkcijas atjaunojošu iedarbību, palīdzot jūsu ādai sadzīt un mazinot vēlmi to kasīt.
Bepanthen® Anti-Exem krēmu lieto, lai mazinātu niezi un apsārtumu, kas radies šādos kairinātas, taču neievainotas ādas gadījumos: sausa āda, atopiskais dermatīts (atopiskā ekzēma).
Bepanthen® Anti-Exem krēms uzlabo ādas aizsargfunkciju savas lipīdu lamellārās tehnoloģijas dēļ (skatīt nākamajā sadaļā). Tādējādi tiek nostiprināti ādas lipīdu slāņi, kas kalpo par dabisku aizsardzību pret kairinājumu, un mazinās nieze un apsārtums, kā arī uzlabojas ādas atveseļošanās process

sastāvs

Ūdens, kapril/kapronskābes triglicerīdi, glicerīns, pentilēnglikols, olīveļļa, pantenols, cetearilspirts, Šī sviests, glicerilstearāta citrāts, limnantes (Limnanthes Alba) sēklu eļļa, butilēnglikols, hidrogenēts lecitīns, keramīds 3, nātrija PCA, skvalēns, stearilglicirretināts, karbomērs, nātrija karbomērs, ksantāna sveķi, hidroksifenilpropamīdbenzoskābe.

lietošana
Bepanthen® Anti-Exem krēmu var lietot vairākas reizes dienā pēc nepieciešamības uz neievainotas kairinātās ādas. Krēmu var lietot grūtniecības un barošanas ar krūti laikā. Ja to lieto barošanas ar krūti periodā, ir svarīgi pirms nākamās barošanas reizes noslaucīt visu krēma atlikumu.
Bepanthen® Anti-Exem krēms ir droši lietojams zīdaiņiem, tomēr ilgstošas lietošanas gadījumā, vai lietojot uz lielas ādas virsmas, ieteicams konsultēties ar medicīnas darbinieku. Tikai ārīgai lietošanai.

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 239 reizes

Rating 4 Rating 4 Rating 4 Rating 4 Rating 4
4
Balstoties uz 1 atsauksmēm

Ielogojies un atstāj atsauksmi

svetlana adamovica

11.04.2023
Rating 4 Rating 4 Rating 4 Rating 4 Rating 4

Gaidu rezultātus