Betadine 10% šķīdums, 120 ml | internetaptieka.lv
Betadine 10% šķīdums, 120 ml | internetaptieka.lv
Betadine 10% šķīdums, 120 ml | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Betadine 10% šķīdums, 120 ml

Zīmols: Betadine

12,31€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Betadine 10% šķīdums, 120 ml Povidonjods iznīcina mikroorganismus. Tas ir efektīvs pret baktērijām, sēnītēm, sporām, vīrusiem un protozojiem (vienšūnas organismi). Droša dezinfekcija kavē infekciju izplatīšanos un veicina ātru sadzīšanu bez komplikācijām. Domājams, ka tā darbības mehānisma dēļ pēc zāļu ilgstošas lietošanas rezistences, ieskaitot sekundārās rezistences, veidošanās nav sagaidāma. Saistoties povidona ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Ātra piegāde jau Rītdien

Bezmaksas piegāde Latvijā pirkumiem no 9,99€.

Piegādājam / Tarnime / Pristatome

Pakomāti Pakomāti
Kurjers Kurjers
Saņemt Aptiekā Saņemt Aptiekā
Ekspress piegāde Rīgā Ekspress piegāde Rīgā

100% Droši maksājumi!

Swedbank
SEB
Citadele
Luminor
mastercard
visa

Par produktu

Betadine 10% šķīdums, 120 ml Povidonjods iznīcina mikroorganismus. Tas ir efektīvs pret baktērijām, sēnītēm, sporām, vīrusiem un protozojiem (vienšūnas organismi). Droša dezinfekcija kavē infekciju izplatīšanos un veicina ātru sadzīšanu bez komplikācijām. Domājams, ka tā darbības mehānisma dēļ pēc zāļu ilgstošas lietošanas rezistences, ieskaitot sekundārās rezistences, veidošanās nav sagaidāma. Saistoties povidona un joda kompleksā, jods lielā mērā zaudē savas vietēji kairinošās īpašības, salīdzinājumā ar joda spirta šķīdumiem, tādējādi uzrādot labo panesamību uz ādas, gļotādām un brūcēm. Jods savas darbības laikā zaudē krāsu, tādā veidā brūnās krāsas intensitāte ir kā indikators tā efektivitātei. Atkārtota lietošana nepieciešama pēc krāsas izzušanas. Povidonjods šķīst ūdenī, un to var viegli nomazgāt. Betadine lieto roku (ķirurģiska un higiēniska) dezinfekcija un gļotādu antiseptiska apstrāde, piemēram, pirms: operācijām ginekoloģiskām un dzemdniecības manipulācijām urīnpūšļa kateterizācijas biopsiju ņemšanas injekcijām punkcijām asins paraugu ņemšanas. Antiseptiska brūču, apdegumu apstrāde, atšķaidīts Betadine var tikt lietots pirms oftalmoloģiskām manipulācijām.

sastāvs

Aktīvās vielas: Aktīvā viela ir povidonjods (PVP-jods). Katrs ml satur 100 mg povidonjoda (atbilst 10 mg aktīvā joda). 

lietošana
Vienmēr lietojiet šīs zāles tieši tā, kā aprakstīts instrukcijā vai kā ārsts vai farmaceits Jums teicis(-kusi). Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam. 
ražotājs

EGIS Pharmaceuticals PLC, Ungārija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 84 reizes